Angle down Atgal

Radviliškio ligoninėje švelninamas karantino režimas

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas šalyje, Radviliškio ligoninėje nuo gegužės 18 d. taip pat švelninamas karantino režimas. Jau atnaujintos planinės operacijos, planinis guldymas į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių, planinės ambulatorinės konsultacijas ir diagnostinės procedūros Konsultacinėje poliklinikoje pagal suderintus ir patvirtintus sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planus.

Ambulatorinės medicinos reabilitacijos paslaugos, dienos stacionaro paslaugos, profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir prevencinių programų vykdymas dar atidedamas iki baigsis karantinas.

Lankyti bus galima tik mirštančius ligonius gydančio gydytojo leidimu

Ligoninei, kaip ir kitoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, taikomi griežti infekcijų kontrolės reikalavimai, todėl ir toliau bus draudžiamas pacientų lankymas. Bus leidžiama aplankyti tik mirštančius ligonius gydančio gydytojo leidimu, suderinus su skyriaus vedėju arba l. e. p. direktoriaus pavaduotoja medicinai. Su mirštančiu pacientu atsisveikinti leidžiama paciento gydymo stacionare ligos istorijoje, kaip paciento atstovas / atstovai, įrašytiems asmenims ir artimiems giminaičiams: paciento sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), paciento tėvams (įtėviams), paciento vaikams (įvaikiams), broliams ir seserims. Leidimas atsisveikinti su pacientu išduodamas vienam kartui kiekvienam aukščiau išvardytam asmeniui. Atsisveikinti su mirštančiu pacientu leidžiama tik po vieną asmenį, kuris, prieš įleidžiant jį į skyrių, privalo palikti rūbus rūbinėje, užsidėti vienkartinę kaukę, dezinfekuoti rankas.

Sušvelninta pacientų palydėjimo tvarka

Karantino metu jau bus galima esant būtinybei lydėti pacientą ne daugiau kaip vienam lydinčiam asmeniui į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių pro pagrindinį įėjimą, skirtą teikti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas pacientams, kuriems neįtariama COVID-19 infekcija. Lydintysis asmuo ir pacientas privalo dėvėti kaukę.

Visiems lankytojams / palydovams, prieš įleidžiant į skyrių, bus matuojama temperatūra. Karščiuojantys lankytojai / palydovai į ligoninę neįleidžiami.

Į Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus Izoliacinio bloko palatas lydėti paciento ir toliau nebus leidžiama dėl galimo koronaviruso infekcijos įtarimo.

Jau priimami siuntiniai ligoniams

Švelninant karantino sąlygas, bus priimami siuntiniai visų skyrių, ne tik Slaugos ir palaikomojo gydymo, pacientams, gulintiems stacionare. Siuntiniai priimami nustatytomis valandomis nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 17 val. iki 19 val., vengiant tiesioginio kontakto su ligoninės darbuotojais. Perduoti galima maisto produktus, nealkoholinius gėrimus, reikiamus vaistus, higienos priemones, supakuojant juos viename sandariame švariame plastikiniame maišelyje, kuris prieš patenkant į skyrių privalomai bus dezinfekuojamas iš išorės. Nesandarūs, nešvarūs, netvarkingi siuntiniai nebus priimami.

Iki karantino pabaigos ligoninės administracijoje klientai ir toliau bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite