Angle down Atgal

Radviliškio ligoninė baigė pirmąją ligoninės darbuotojų skiepijimo bangą

Remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos ir Šiaulių ligoninės rekomendacijomis buvo sudarytas svarbiausių darbuotojų grupių sąrašas. Pagal jį didžiausioje rizikoje esančių 40 darbuotojų grupė paskiepyta dar gruodžio pabaigoje, o praėjusią savaitę skiepus gavo dar 96 darbuotojai, vykdantys ligoninės veiklos užtikrinimui būtinas funkcijas bei tiesiogiai teikiantys sveikatos priežiūros paslaugas.

Pagal Sveikatos apsaugos ministro 2020-12-23 įsakymą Nr. V-2997 ir Respublikinės Šiaulių ligoninės rekomendacija skiepai buvo paskirstyti sveikatos apsaugos darbuotojams, prioritetą skiriant akis į akį susiduriantiems su koronavirusu: COVID-19 infekcijos gydymo poskyrio, Reanimacijos – intensyviosios terapijos skyriaus, Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus medicinos darbuotojams ir kitiems skubią medicinos pagalbą teikiantiems specialistams.

Dalis darbuotojų yra persirgę COVID-19 liga ir turi susidariusių antikūnų, todėl šį kartą skiepai paskirstyti kitiems asmens sveikatos priežiūros specialistams, tiesiogiai kontaktuojantiems su darbuotojais, susiduriančiais su koronaviruso infekcija.

Netrukus prasidėsianti antroji skiepų banga sukurs gyvybiškai svarbų darbuotojų imunitetą ir ne tik leis apsaugoti visą ligoninę, bet ir užtikrins būtinas sveikatos priežiūros paslaugas rajono gyventojams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite