Angle down Atgal

Radviliškio centre - ribojamas eismas, pasikeitus autobusų stotelių vieta

Nuo gegužės 15 d. bus uždarytas transporto eismas Radviliškio miesto centre: nuo Gedimino g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžos iki Dariaus ir Girėno g., Vasario 16-osios g. ir Maironio g. sankryžos bei nuo Gedimino g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžos iki Kęstučio gatvės.

Transporto eismas draudžiamas dėl šiuo metu vykdomų Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstrukcijos darbų.

Radviliškio miesto autobusų maršrutų abiejų krypčių autobusų stotelės, kurios yra Radviliškio miesto centre prie Radviliškio rajono savivaldybės (Aušros a. 10) pastato, bus perkeltos į Radvilų gatvės aikštelę, esančią prieš Radvilų g. Nr. 16 namą (prie Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parko, priešais buvusį „Žaros“ viešbutį).

Dėl šių darbų keičiasi Radviliškio miesto ir priemiestiniu maršrutu važiuojančių autobusų kryptis. Autobusai, važiuojantys Gedimino gatve, suks į Radvilų gatvę (iki Radvilų gatvėje esančios autobusų stotelės) ir apsisukę važiuos Vasario 16-osios gatve link turgaus. Autobusai, kurie važiuoja Dariaus ir Girėno gatve, nuo Snaigės žiedo važiuos Vytauto gatve pro autobusų stotį link centro iki Radvilų gatvėje esančio sustojimo.

Radviliškio raj. savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite