Angle down Atgal

Ra­di­nys nau­juo­se na­muo­se šo­ki­ra­vo

Po per­si­kėli­mo į nau­jus na­mus mo­te­ris bu­vo šo­ki­ruo­ta, kai at­ra­do, kokį daiktą pa­li­ko buvę gy­ven­to­jai. In­de­ly­je vir­tuvė­je bu­vo ras­ta žmo­gaus or­ga­no da­lis...

Persikėlę į naujuosius namus, būsimieji šeimininkai neretai randa keletą daiktų, paliktų buvusių nuomininkų ar savininkų. Įprastai galima tikėtis surasti senų puodelių kur nors indaujoje ar kokių nors buteliukų vonioje, kitų panašių mažmožių. Bet apie žmogaus širdies dalį, rastą indelyje virtuvėje, turbūt nė vienas nedrįstų nė pagalvoti.

O būtent taip atsitiko vienai moteriai, ėmusiai šeimininkauti savo naujajame būste. Kathryn Gaston iš Glazgo sukrėtė buvusių gyventojų „palikimas“. Virtuvėje moteris aptiko indelį, kuriame buvo aortos vožtuvas formaldehido tirpale.

Radinys buvo toks netikėtas ir keistas, kad ji tapo keisčiausių rastų daiktų konkurso, organizuoto SCS, nugalėtoja. Viena sofų kompanija už keisčiausią radinį žadėjo vertingą prizą. Kathryn rastas „palikimas“ bemat nurungė kitus 500 radinių, o moteris savo naujajam būstui laimėjo naują 850 dolerių vertės sofą.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite