Angle down Atgal

Radiniai, kurie pritraukia turtus ir sėkmę. Atidžiai dairykitės po kojomis!

Juk būna, kad, eidami gatve, netikėtai pastebime kokį nors pamestą ar nežinia, iš kur atsiradusį, daiktą. Ką tada darote? Pakeliate jį ir parsinešate namo ar paliekate, kur radę? Taip, kai kurių daiktų verčiau neimti su savimi, bet yra ir tokių, kurie, manoma, pritraukia turtus ir sėkmę. Išsiaiškinkime, kokie radiniai atneša gerus dalykus.

Pasaga

Tai gerai žinomas sėkmės simbolis. Jei jau radote pasagą, geriausia pakabinti ją ant durų arba virš įėjimo. Nepamirškite, kad „kojos“ turi būti į viršų.

Saga

Kuo daugiau skylių sagoje, tuo daugiau gerų naujienų ar likimo dovanų sulauksite artimiausiu metu.

Žiedas

Toks radinys yra didelių ir teigiamų pokyčių gyvenime ženklas. Tačiau negalima žiedo imti plikomis rankomis. Geriau pakelti jį nosine ar servetėle. Ir tokio žiedo negalima nešioti kaip papuošalo. Jis turi būti saugomas namuose.

Raktas

Rastas raktas ar raktų pakabukas reiškia, kad netrukus gyvenime viskas susitvarkys, atsiras daugiau harmonijos. Galima sakyti, kad toks raktas yra „laimės raktas“.

Moneta

Ji gali tapti pagrindiniu jūsų amuletu. Kuo senesnis pinigas, tuo daugiau energijos turi sukaupęs savyje.

Laikrodis

Tai galingas talismanas, įnešiantis daug teigiamos energijos į jūsų gyvenimą.

Gal ir nebūtina šių daiktų kelti nuo žemės. Tačiau jei jau juos pastebėjote, t. y. radote, palaikykite tai geru ženklu ir laukite į duris pasibelsiančios sėkmės.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite