Angle down Atgal

R. Žemaitaitis atsiprašė senjorų

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos paragintas atsiprašyti vyresnio amžiaus kolegų, ketvirtadienį iš Seimo tribūnos tą ir padarė.

„Tikrai Etikos ir procedūrų komisijos sprendimą gerbiu. Savo kolegų senjorų nuoširdžiai atsiprašau, nes mes, kiekvienas jaunas žmogus, anksčiau ar vėliau tikrai tapsime vyresniais žmonėmis ir senjorais. Tai yra neįžeidimas, įžeidimas būtų tuomet, kai sakai, kad žmogus yra neįgalus ir tai yra blogybė, senatvė tai yra orumas ir kiekvienas mes ateiname į tą amžių. Tai tikrai nuoširdžiai atsiprašau kolegų ir linkiu jiems gero darbo“, - ketvirtadienį iš Seimo tribūnos, tardamas atsiprašymo kalbą, sakė R. Žemaitaitis.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija, prieš mėnesį paraginusi Seimo narį R. Žemaitaitį atsiprašyti vyresnio amžiaus kolegų, dar kartą nutarė jam priminti apie šį neįvykdytą įpareigojimą.

ELTA primena, kad į etikos sargus kreipęsis Seimo narys Vytautas Kamblevičius paprašė Etikos ir procedūrų komisijos įpareigoti R. Žemaitaitį atsiprašyti jo ir kitų vyresnio amžiaus Seimo narių dėl garbę ir orumą žeminančių pasisakymų ir patirto įžeidimo.

Į etikos sargų akiratį R. Žemaitaitis pateko dėl pernai rugsėjo mėnesį žiniasklaidoje išsakytų nekorektiškų minčių apie savo buvusius kolegas pensininkus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite