Angle down Atgal

R. Baškienė kalba apie „gražų bendradarbiavimą“ su G. Nausėda

Seimo pirmininko pirmąją pavaduotoją „valstietę“ Rimą Baškienę labai džiugina prezidento Gitano Nausėdos pozicija, kad reikia bendradarbiauti, siekti sujungti tai pačiai sričiai skirtus įstatymų projektus, kuriuos teikia Vyriausybė ir prezidentas.

„Tikrai dalykiškas ir labai išsamus, nuoširdus buvo pokalbis siekiant gražaus bendradarbiavimo. (...) Tai iš tikrųjų to bendro darbo siekimas yra džiuginantis ir tą mes išgirdome iš prezidento“,– pirmadienį po G. Nausėdos susitikimo su Seimo valdybos nariais žurnalistams sakė R. Baškienė.

Pasak jos, dauguma šalies vadovų teikiamų įstatymų projektų dar nėra registruoti, todėl ji nesiėmė jų komentuoti.

„Bet dėl viešųjų pirkimų, dėl Miškų įstatymo, socialinės politikos, mokestinės politikos kai kurių aspektų mes sutariame ir viską analizuosime. Sudarysime bendrus veikimo laukus ir tik gerai pasvėrę, ypač turiu omenyje mokestinius įstatymus, galėsime juos priimti. Teisingai pastebėta, kad šitas laikas, kuris mums dabar yra skirtas – priešpaskutinė kadencijos sesija, nėra prarastas laikas“, – sakė R. Baškienė.

Parlamentinė kontrolė jau priimtų teisės aktų yra, anot jos, vienas iš pagrindinių šios sesijos darbų. Anot R. Baškienės, ministrai kiekvieną antradienį ateis ir pateiks Seimui informaciją apie priimtų įstatymų įgyvendinimą.

„Mes sutarėme ir prezidentas labai palaikė tą iniciatyvą, kad rengsime atskiras diskusijas, pavyzdžiui, dėl „Brexito“, dėl naujojo mokestinio periodo“, – sakė R. Baškienė. Pirmadienį Seimo rūmuose tradiciškai artėjant pavasario sesijai Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo valdybos nariai susitiko su prezidentu Gitanu Nausėda.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite