Angle down Atgal

Pyragų dieną – ir vaišės, ir parama

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje ir, tuo pačiu, Jurbarke švenčiama Pyragų diena.

Tą dieną daugelyje įstaigų, įmonių, biurų kviečiama vaišintis iškeptais pyragais ir už juos surinktas lėšas paaukoti kilniems tikslams. Kai kurios jų siekia vis naujų rekordų. Praėjusiais metais „Pyragų dienos“ akcijos metu Jurbarko viešojoje bibliotekoje buvo surinkta ir paaukota „Išsipildymo akcijai“ rekordinė suma – 682,00 Eur. „Labai lauksime visų rytoj Jurbarko viešojoje bibliotekoje – pasitiksime Jus su gardžiais kepiniais ir šiltu dėmesiu!“, – tokiais žodžiais bibliotekininkai kviečia visus užsukti pas juos į svečius rytoj, trečiadienį, nuo 10 val.

Pyragus keps ir už sutartą kainą pardavinės kolegoms, bendruomenei, svečiams ir kitos įstaigos. Šią iniciatyvą kasmet palaiko ir Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos bendruomenė, kviesdama narius (mokytojus, mokinius, aptarnaujantį personalą ir kt.) iškepti pyragą, tortą, keksiuką, riestainį, už kuriuos surinktos lėšos paaukojamos mokinių laisvalaikio užimtumo pagerinti. Šįkart – kalėdiniam renginiui suorganizuoti. Nuo 10 val. pyragus dės ant stalų, o 11 val. pradės prekybą.

Pyragais vaišins ir VŠĮ Smalininkų senjorų namai. 15.30 val. kviečia užsukti ir pabendrauti prie arbatos puodelio su pyragu. „Vaišinsimės pyragais, gausime nuostabių receptų, bendrausime, klausysime gyvos muzikos ir aukosime, o surinktas lėšas skirsime sunkiau besiverčiančių šeimų vaikų emociniams potyriams bei kasdienybei praskaidrinti“, – kviečia kolektyvas.

Ir tai tik keletas iniciatyvų – lapkričio 6-ąją pyragais jus pasitiks daugelis mokyklų, bibliotekų, kultūros centrų ir kitų įstaigų bei organizacijų. Neapsiriksite tądien turėdami eurą kitą kišenėje – taip galėsite ne tik pasivaišinti, bet ir simboliškai prisidėti prie TV3 iniciatyva užgimusios paramos akcijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite