Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Protu nesuvokiamas žiaurumas: nužudytas ir sukapotas 17-metis jaunuolis

Airiją sukrėtė šiurpus nusikaltimas. Policijos pareigūnai informavo, kad šiuo metu ieškomas psichopatinis nusikaltėlis, kuris žiauriai nužudė ir dalimis sukapojo 17-mečio jaunuolio kūną. Skelbiama, kad tai – dviejų plačiai žinomų ir narkotikais besiverčiančių gaujų konflikto pasekmė.

Jaunuolis Keane Mulready-Woods iš savo namų dingo sekmadienį. Vėliau informuota, kad jis nužudytas name, Droghedos mieste, pareigūnai jame rado ir kraujo klaną, matyti kovojimo ženklai. Nepilnamečio kūno dalys rastos dviejose vietose netoliese Dublino jau sekančią dieną. Juodame sportiniame krepšyje vaikai aptiko žmogaus galūnes.

Naktį iš antradienio į trečiadienį didelės gaisrininkų ir policijos pajėgos skubėjo į iškvietimą, esą padegtas automobilis. Užgesinus gaisrą policija patvirtino, kad automobilyje yra daugiau kūno dalių. Bagažinėje jie rado jaunuolio galvą, kuri smurto ir gaisro metu buvo beveik nepažeista, todėl lengvai atpažįstama.

Ankstyvą trečiadienio rytą pareigūnai patvirtino, kad tai galėtų būti tarsi įspėjamasis ženklas vienai gaujų, kurios jau ilgą laiką tarpusavyje kovoja.

„Irish Independent“ rašo, kad jaunuolis galėjo būti nužudytas kerštaujant, kadangi praėjusiais metais buvo žiauriai nužudytas priešininkų gaujai artimas žmogus, 39-erių Richie Carberry. Į jį kėsintąsi net du kartus, antrą kartą – sėkmingai. Manoma, kad šis jaunuolis galėjo turėti artimų ryšių su R. Carberry žudikais.

Pareigūnų ieškomas žudikas policijos pareigūnų įvardijamas kaip serijinis žudikas, psichopatas, kuris Dubline puikiai žinomas. Žudikui – 35-eri metai ir jis veikia žaibiškai.

Dvi Droghedos miesto narkotikų gaujos aršiai kovoja jau daugiau nei dvejus metus, kai asmeniniai nesutarimai perėjo prie žiaurių nusikaltimų.

„Keane buvo vos 17-metis paauglys. Jis iš savo namų dingo sekmadienį, tikėtina, tą patį vakarą ir buvo žiauriai nužudytas. Nusikaltimas – labai žiaurus, nesuvokiama, kaip galima paaugliui įvykdyti tokią egzekuciją“, - kalbėjo pareigūnai.

www.anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite