Angle down Atgal

Protų mūšis "Sienos tarp valstybių ir ne tik"

Vakar Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Kristina Minsevičiūtė kartu su Vištyčio pasienio užkarda ir regioninio parko direkcija organizavo protų mūšį „Sienos tarp valstybių ir ne tik...“ Viktorinoje varžėsi dvi Gražiškių gimnazijos, Pajevonio pagrindinės mokyklos, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokyklos -daugiafunkcio centro bei svečių teisėmis dalyvavusi suaugusiųjų komandos.

Kiekvieną komandą sudarė penki nariai. Visos komandos savo jėgas galėjo išbandyti atsakinėdamos į įvairius klausimus susijusius su valstybės sienų apsauga, pasieniečių darbu, Lietuvos sienų istorija ir įdomiais faktais apie valstybių sienas. Protmūšį sudarė 3 turai po 10 klausimų, kadangi dalyviams puikiai sekėsi atsakinėti į klausimus visi noriai įveikė dar ir ketvirtą turą, kurį pasiūlė renginio organizatoriai.

Protų mūšio tikslas- skatinti jaunimą daugiau sužinoti apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos uždavinius, funkcijas, struktūrą, skatinti domėtis Lietuvos sienų istorija bei sužinoti daug įdomių faktų apie sienas tarp pasaulio valstybių.

Komandų pastangas ir žinias vertino komisija, kurią sudarė trys nariai : Vištyčio pasienio užkardos vyresnysis specialistas Stasys Teresevičius, Vištyčio miestelio seniūnas Bronislavas Polita ir Vištyčio regioninio parko direktorius Nerijus Paškauskas. Po įnirtingos kovos ir susumuotų rezultatų paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė Gražiškių gimnazijos komanda. Dalyviai buvo pasveikinti ir gavo atsiminimo dovanėles. Po protų mūšio kovos visi susirinkusieji dalinosi įspūdžiais bei vaišinosi pasienietiška koše.

Džiugina mokinių noras dalyvauti bei domėtis įvairiomis sritimis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite