Angle down Atgal

Prokuratūra nusprendė, kokias sankcijas taikyti girtam vairavusiam M. Stonkui

Prieš pat ilgąjį rudens švenčių savaitgalį neblaivus prie vairo įkliuvo aktorius Mantas Stonkus. Kaip rašo portalas lrytas.lt, žinomą vyrą nuo baudžiamosios atsakomybės prokuratūra nusprendė atleisti pagal laidavimą. Vis dėlto, M. Stonkui lengvai išsisukti nepavyks. 

Kaip teigia portalas lrytas.lt, M. Stonkui skirtos dvi baudžiamosios poveikio priemonės – automobilio „Suzuki“ vertei prilygstančio turto konfiskavimas ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 2 metams. Taip pat konfiskuotinas nusikalstamos veikos padarymo įrankio – automobilio „Suzuki“, ekvivalentas pinigais – 3400 eurų valstybės naudai.

Prokuroro nutarimas pateiktas patvirtinimui Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmų ikiteisminio tyrimo teisėjui.

Pasak prokuroro M. Rašinsko, yra visi pagrindai taikyti laidavimą – žinomas vyras anksčiau nebuvo padaręs nusikalstamos veiklos, gailisi ir pripažįsta savo kaltę. 

Etaplius.lt primena, kad M. Stonkus išgėręs prie vairo įkliuvo spalio 29-ąją, prieš vidurnaktį. Tą dieną jis buvo atvykęs į Zarasų rajone esančią draugų sodybą. „Suzuki“ vairavusiam komikui buvo nustatytas vidutinis 1,67 promilių girtumas. 

Vėliau šia žinia žinomas vyras pasidalino savo socialiniame tinkle. Aktorius, humoristas, laidų ir renginių vedėjas Mantas Stonkus prisipažino atsidūręs tokio žmogaus, kurį pats visada smerkdavo, vietoje. „Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo“, – rašė jis.

Žinomas vyras neteisino savo poelgio ir žinojo, kokių skaudžų pasekmių galėjo sukelti toks jo elgesys: „Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks. Klydau. Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.“

Bėgti nuo atsakomybės M. Stonkus neketino ir viešai atsiprašė visų, kurie jį gerbė, tikėjo juo.

„Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę. Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – sakė kaltę jaučiantis M. Stonkus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite