Angle down Atgal

Projekto „Judesio banga Šiaulių rajone“ veiklų pabaiga!

„Skatinti, motyvuoti Šiaulių rajono gyventojus ir svečius būti fiziškai aktyviems. Įtraukti kuo daugiau dalyvių į praktinę veiklą bei formuoti atsakingą rūpinimąsi savo pačių sveikata“. Tai buvo pagrindinis Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekto „Judesio banga Šiaulių rajone“ tikslas. Ištisus metus funkcinės treniruotės, jogos treniruotės, šiaurietiškojo ėjimo pratybos ir įvairūs kiti fizinio aktyvumo užsiėmimai vyko šešiose seniūnijose (Kuršėnai, Gruzdžiai, Meškuičiai, Ginkūnai, Bubiai, Kužiai). Šį projektą iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

Projekto veiklas kuravo Šiaulių rajono visuomenės sveikatos specialistai, o vykdė treneriai: Rokas Leonavičius, Mila Leonavičė, Jurga Mikelionienė, Gediminas Jonuškis, Karolis Kygas ir Skaistė Grigytė.

Šie treneriai, fizinio aktyvumo specialistai vedė treniruotes, mokė/konsultavo projekto dalyvius fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos klausimais. Kiekvienoje bendruomenėje stengėsi įpūsti sveikos gyvensenos vėjo, bandė suvienyti vietos gyventojus bendram tikslui ir motyvuoti judėti.

Iš užsiėmimų metu užfiksuotų akimirkų, galima matyti, kad visi uždaviniai puikiausiai įvykdyti! Dalyviai – laimingi, treneriai – neabejotinai patenkinti, organizatoriai jaučiasi dar labiau motyvuoti!

2018-ji metai baigiasi, tačiau atkeliausiantys kiti metai mums atneš tikrai ne mažiau veiklos! Sportuosime, judėsime ir toliau!

Jau nuo 2019 m. sausio mėnesio pradedame vykdyti funkcines ir jogos treniruotes Bubiuose, Ginkūnuose, Kuršėnuose ir Gruzdžiuose, kurios priklauso projektui Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, o jas finansuoja Europos Sąjungos struktūriniai fondai. Šio projekto tikslas: formuoti teisingą vietos bendruomenės požiūrį į sveikatą ir sumažinti gyventojų riziką susirgti onkologinėmis ligomis.

Būtinai dalyvaukite, dalinkitės šia informacija su artimaisiais, kolegomis ir susitinkame jau po naujųjų metų!

Ramaus Jums artėjančio šventinio laikotarpio!

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Skaistė Grigytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite