Angle down Atgal

Prodiuserė R. Mikalauskaitė – komoje: po tragiško atsitikimo moteris kovoja dėl savo gyvybės

Tragiška nelaimė ištiko prodiuserę, komercinių klipų kūrėją Rūtą Mikalauskaitę. Dubajuje moteris užspringo maistu ir atsidūrė komoje. Šiuo metu moteris Dubajaus ligoninėje kovoja dėl savo gyvybės, o artimieji nepraranda vilties ir prašo neabejingų žmonių pagalbos. 

Socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti pagalbos prašymas, kuriuo prašoma finansiškai padėti šį tragišką įvykį išgyvenančiai R. Mikalauskaitės šeimai. Artimieji ir draugai prašo pagalbos, nes Rūta nebuvo apsidraudusi sveikatos draudimu. 

„Visi draugai, pažįstami, kolegos ir geri viso pasaulio žmonės!

Mes visi, kas pažinome Rūtą Mikalauskaitę, žinome koks nuostabus žmogus ji yra. Tai tikrai neeilinė asmenybė, palikusi didelį pėdsaką mūsų gyvenimuose. Tai žmogus, kuris visada pirmenybę teikė padėti kitiems, tačiau dabar pagalbos iš mūsų visų reikia JAI. Mūsų brangi draugė Rūta Mikalauskaitė – mirtinoje nelaimėje, ji guli komoje ir kovoja dėl savo gyvybės.

Jei yra draugų Dubajuje galinčių ją aplankyti (gydytojai sakė, jog jos smegenims šiuo metu gerai girdėti pažįstamus balsus):

Ji guli Rashid Hospital, Dubai (ICU, Ward 31, Room 8)

Lankymo valandos: 12:00-14:00 ir 16:00 18:00

Nelaimė įvyko 2022 gegužės 26 dieną. Rūta vakarieniaudama užspringo mėsos gabalu viename Dubajaus restoranų. Kol atvyko greitoji pagalba, Rūta jau buvo 20 minučių be deguonies – konstatuota klinikinė mirtis. 

Gydytojams širdelę pavyko atgaivinti defibriliatoriaus pagalba, tačiau smegenys nefunkcionuoja iki šiol. Rūtai gyvybė yra palaikoma medicininiais kvėpavimo aparatais, tačiau medikai vilties išgyventi duoda labai mažai. Visgi, tikimės stebuklo ir, kad ji už savo gyvybę kovoti nenustos.

Rūta neturėjo galiojančio gyvybės draudimo ir milžiniškas ligoninės sąskaitas tokiu atveju teks padengti artimiesiems. Šiai dienai reikalinga surinkti 98000 AED (24 859 EUR / 26 684 USD). Išlaidos dar didės, o mirties atveju teks papildomai padengti kūno transportavimo į Lietuvą išlaidas. Smegenų mirties atveju gyvybę palaikantys aparatai atjungiami po 4 dienų, nes šanso pabusti nebėra. Nepaleidžiant vilties galima tęsti, kartu su tuo augančiomis sąskaitomis, tačiau tai galimybės nepadidina.

Padėkime Rūtai ir jos šeimai šiuo nesuvokiamai sunkiu momentu geromis mintimis, malda ir svarbiausia finansiškai prisidėti prie ligoninės, palaikančios Rūtelei širdies plakimą, išlaidų. Kiekvienas iš Jūsų yra svarbus ir bet kokia pagalba yra neapsakomai reikalinga. Ačiū!“, – rašoma pranešime. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite