Angle down Atgal

Problema išspręsta – gimnazistai nešalo

Socialiniuose tinkluose pasirodė Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos direktorės Audronės Buzienės informacija gimnazistamas, kad šie šilčiau apsirengtų pirmadienį. Direktorė rašė, kad po pietų užėjusi į gimnazijos pastatą, rado šaltus radiatorius visoje gimnazijoje. „Pranešiau apie tai „Širvintų šilumos” katilinės Nr.3 budėtojui. Pagalbą gausime tik rytoj.”

Situacija neeilinė. Nors gimnazistai jau nėra maži, tačiau vistik šaltose patalpose mokytis niekas nenorėtų. Tad pirmadienį pasiteiravome direktorės, kaip pavyko susitvarkyti su problema ir ar niekas nešąla.

Gavome operatyviai parengtą gimnazijos direktorės A.Buzienės atsakymą, kurį ir pateikiame mūsų skaitytojams:

„kaip ir tikėjausi, pirmadienį, nuo pat ankstaus ryto, gimnazijoje buvo jauku ir nešalta. Ar sekmadienį po pietų vėsūs radiatoriai pastate buvo koks momentinis sistemos sutrikimas, negaliu pasakyti. Šilumos mazgą prižiūri „Širvintų šilumos” specialistai. Iš pat ryto jie buvo atvykę, patikrino mazgą, gedimų nerado.

Mano rūpestį ir atsakomybę, manau, suprantate. Mokiniai turi mokytis higienos normas atitinkančioje aplinkoje. Šiuo metu taip ir yra. Žinutę gimnazijos FB puslapyje parašiau todėl, kad jau nebe pirmi metai gimnazistai šildymo sezono metu įpratę rengtis lengvai, nes patalpose nėra šalta. Kai buvo apšiltintas Meno mokyklos pastatas, mūsų patalpose pasidarė dar jaukiau šildymo sezono metu.”

Smagu, kad problema išspręsta ir niekas nenukentėjo. O šis atvejis tik dar kartą parodė, kad socialiniai tinklai ne vien pramogoms tarnauja. Tai ir puikus būdas pasiekti jaunimą bei paskleisti svarbią žinią. Šį kartą pasiteisino šūkis (autoriaus neprisimenu) “Meilėje, kaip ir kare visos priemonės pateisinamos”.

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite