Angle down Atgal

Princas Harry‘is su žmona Meghan galutinai atsisako karališkųjų pareigų

Princas Harry‘is ir jo žmona Meghan nebegrįš prie savo karališkųjų pareigų britų karališkuosiuose rūmuose. Karalienė po pokalbių su Sasekso kunigaikščiu patvirtino, kad po pasitraukimo iš karališkosios šeimos nėra galimybių „tęsti atsakomybės ir pareigų, susijusių su gyvenimu tarnaujant žmonėms“, sakoma rūmų pareiškime.

Todėl pora atsisakys ir organizacijų globos bei karinių garbės titulų. Jie bus padalyti karališkųjų rūmų nariams. „Nors visi nuliūdę dėl jų sprendimo, kunigaikštis ir kunigaikštienė liks labai mylimi šeimos nariai“, - rašė rūmai.

Harry‘is ir Meghan iš karališkųjų rūmų pasitraukė praėjusių metų pradžioje. Tada, panašiai kaip „Brexito“ atveju, buvo susitarta dėl vienerių metų pereinamojo laikotarpio. Jo metu per pokalbius su karaliene turėjo būti nuspręsta dėl poros ateities.

Dabar paskelbtas žingsnis nėra netikėtas: šaltiniai prieš tai beveik neįmanoma pavadino galimybę porai grįžti į karališkuosius rūmus, kai ji pasirašė pelningas sutartis su „Netflix“ ir „Spotify“ platformomis.

Harry‘is ir Meghan šiuo metu su vienerių metų sūneliu Archie gyvena Kalifornijoje ir laukiasi antrosios atžalos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite