Angle down Atgal

Primena apie rugpjūtį Šiaulių mieste vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu

Primename, kad didelių gabaritų atliekos, kurios yra surenkamos apvažiavimo būdu, tai stambūs buities apyvokos daiktai.

Primename apie rugpjūčio mėn. Šiaulių mieste, vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu!

Šiaulių m. grafiką galite rasti: http://www.sratc.lt/siauliu-miestas-16/  

Primename, kad didelių gabaritų atliekos, kurios yra surenkamos apvažiavimo būdu, tai stambūs buities apyvokos daiktai (baldai, dviračiai, lango rėmai be stiklo, durys, vežimėliai, automobilinės kėdutės, praustuvės, unitazai ir kt), buitinė technika (skalbimo mašinos, televizoriai, kompiuteriai ir kt.), automobilių padangos. Kilus abejonėms ar daiktas yra priskiriamas prie didelių gabaritų atliekų ir tinkamas surinkti apvažiavimo būdu, prašome skambinti tel. (8-41) 421 599. Darbo laikas: I – IV 8.00 – 17.00; V  8.00 – 15.45.

*Didelių gabaritų atliekas prie konteinerio galima palikti iki grafike nurodytos dienos 24:00 val. Priklausomai nuo gyventojų išneštų didelių gabaritų atliekų kiekio  atliekų išvežimas gali užtrukti iki keleto dienų pagal nurodytą grafiką. 

Nesurenkamos apvažiavimo būdu. Statybos ir griovimo atliekos (pvz. langų rėmai su stiklais, linoleumas, parketlentės ir t. t.), pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, akumuliatoriai, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, t. y. pakuotės nuo dažų ir kt.), automobilių detalės (pvz. bamperis, salono detalės, sėdynės ir t. t.), medžių šakos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite