Angle down Atgal

Prietarai, susiję su veidrodžiais. Kodėl negalima į juos žiūrėti naktį?

Mums veidrodis yra tik patogus baldas, o mūsų protėviams tai yra langas į kitą pasaulį. Todėl nuo senų senovės prietarai apipynę šį daiktą. Veidrodžiai dažnai būdavo naudojami stebuklinguose ritualuose. Per šimtus metų su veidrodžiais buvo siejama daugybė ženklų ir prietarų – jie sudaro visą įstatymų rinkinį, kurio negalima pažeisti dirbant su atspindžių pasauliu.

Nežiūrėti naktimis

Tamsa jau seniai asocijuojasi su kažkuo paslaptingu, mistišku ir net bauginančiu. Būtent naktį nutinka nepaaiškinamų dalykų, girdimi keistai garsai ir net matomi vaizdiniai. Daugelis ezoterikų teigia, kad nuo vidurnakčio iki trečios valandos veidrodžio stiklas atveria portalą į kitą realybę. Jame galite pamatyti savo iškreiptą atspindį. Kad nedoros būtybės neatimtų jūsų energijos, vonios kambaryje geriausia nežiūrėti į veidrodį visiškoje tamsoje.

Nepykite

Veidrodžiai yra laidininkai ne tik kitai realybei, bet ir ateičiai. Jie geba skaityti žmogaus emocijas, siunčia signalą į energetinės informacijos lauką ir formuoja tolimesnę tikrovę. Todėl į veidrodį reikia žiūrėti tik esant geros nuotaikos. Negalite verkti ar pykti priešais jį. Priešingu atveju šios emocijos būtinai bus perduotos ateičiai – rizikuojate iššaukti problemas profesinėje veikloje ar asmeniniame gyvenime, sukelti negalavimus ar traumas.

Jei dėl kokių nors priežasčių šiuos įspėjimus atsimenate jau po įvykio, geriausia iš karto nusišypsoti savo apmąstymams ir paaiškinti jam, kodėl taip padarėte. O jei į veidrodį žiūrint verkėte ir ant jo paviršiaus lašėjo ašaros, paimkite baltą šluostę, gerai nuvalykite veidrodį ir sudeginkite skudurą.

Nežiūrėkite į šukes

Sudužęs veidrodis kelia siaubą pirmiausia todėl, kad jis laikomas blogiausiu ženklu. Tačiau ne viskas taip baisu – sudaužytą veidrodį reikia teisingai išmesti ir jokiu būdu nežiūrėkite į savo atspindį šukėse. Faktas yra tas, kad šukės iškraipo ne tik žmogaus išvaizdą, bet ir jo esmę. Pavyzdžiui, tai gali pradėti nesėkmių metus ar ilgalaikius materialinius sunkumus.

Vienas veidrodis – vienas atspindys

Yra prietarai, kad du žmonės neturėtų žiūrėti į veidrodį tuo pačiu metu, kitaip vienas iš jų atims kito laimę ir gyvybingumą. Bet bendra asmenukė veidrodyje yra tokia populiari! Galite tai laikyti tik kvailu prietaru arba galite ir rimtai atsižvelgti į įspėjimą. Jei vis dėlto susidūrėte su kažkuo prie to paties veidrodžio, tada švelniai papūskite į šį žmogų, kad nepriimtumėte jo likimo scenarijaus.

Neužtrukite žiūrėdami į veidrodį per ilgai

Galite valandų valandas suktis priešais veidrodį bandydami padaryti nepriekaištingą makiažą, pasirinkti tinkamą aprangą ir susikurti gerą nuotrauką. Tačiau tai yra bloga idėja. Jei bandėte tai padaryti, turbūt pastebėjote, kad netrukus pradeda skaudėti galvą, prasideda migrena ir atsiranda nuovargis. Bioenergetikų jau seniai įrodyta, kad veidrodžiai atima energiją, jaunystę ir jėgas. Todėl stenkitės atsitraukti nuo veidrodžio, nedėkite jo taip, kad kiekvieną kartą pakėlę galvą galėtumėte pamatyti savo atspindį. Atspindžiai ant paprasto stiklo (pvz., balkono durų) ar blizgaus stalviršio nėra tokie pavojingi.

Nekabinkite veidrodžio miegamajame

Daugelyje miegamųjų galite pamatyti tokį vaizdą – veidrodis stovi arba kabo tiesiai priešais lovą. Ir tai yra viena iš trijų vietų, kur jo nereikėtų kabinti. Tokia klaida gali sukelti neigiamų padarinių – miegantis žmogus yra be gynybos, o veidrodis gali atimti jo jėgas ir sveikatą. Jei jūs miegate vienas, tada rizikuojate ilgai užstrigti šioje būsenoje.

Atspindi netvarką

Prietarai teigia, kad negalite pastatyti veidrodžio taip, kad jis atspindėtų įvairias nemalonias vietas ir daiktus: nešvarius skalbinius, netvarkingą lovą, kitą netvarką. Priešingu atveju sėkmė iš jūsų namų tekės kaip vanduo per pirštus.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite