Užsienio kalbų mokymosi centre įrengta 30 darbo vietų. Bibliotekos nuotr.
Angle down Atgal

Prieš pasitinkant vasaros atostogas apsilankymas Užsienio kalbų mokymosi centre

Baigiantis mokslo metams, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale  (K. K orsako g. 10) esantis Užsienio kalbų mokymosi centras sulaukė didelio būrio Gytarių progimnazijos 2–4 klasių moksleivių.

Anglų kalbos mokytoja Rasa Karpienė su savo mokiniais čia lankėsi visą savaitę, vyko netradicinės pamokos, edukacijos, viktorinos. Su entuziazmu mokiniai atliko įdomias ir linksmas EuroTalk Interactive programos užduotis, dalyvavo viktorinoje su Deivu. Antrokai ir trečiokai kibo į pirmąjį lygį, Talk Now English, o ketvirtokų laukė žymiai sudėtingesnis lygis, World Talk English, kur jau nebeišgirsi lietuvių kalbos.

Žaisdami mokiniai pasitikrino savo anglų kalbos žinias: tartį, teksto suvokimą iš klausos, leksikos ir gramatikos žinias, lavino atmintį, pastabumą, rinko taškus ir lenktyniavo. Išaiškėjo nugalėtojai.

Mokiniams netrūko azarto ir laikas greitai prabėgo, o tai rodo, kad kalbų mokymasis gali būti lengvas ir smagus.

Mokiniai buvo paraginti individualiai lankytis Užsienio kalbų mokymosi centre, pakviesti savo tėvelius ir draugus savarankiškai mokytis net septynių kalbų naudojantis „EuroTalk Interactive programa.

Nemokamai mokytis net 7 užsienio kalbų (anglų, rusų, ispanų, italų, vokiečių, prancūzų, latvių) galima kiekvieną darbo dieną bibliotekos darbo laiku. Daugiau informacijos (8 41) 52 49 96.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite