Angle down Atgal

Prie Laisvės partijos jungiasi olimpinių žaidynių prizininkas A. Lankas

Lietuvos baidarininkas, Europos čempionato bei Olimpinių žaidynių prizininkas Aurimas Lankas paskelbė prisijungiantis prie birželį įsteigtos liberalios Laisvės partijos. A. Lankas taps vienu partijos Šiaulių skyriaus steigėjų.

„Šiandien priėmiau sprendimą prisijungti prie Laisvės partijos. Matau, kad galime susiburti į komandą, kuri gali atnešti proveržį mūsų miestui. Todėl kviečiu kartu prisijungti ir kitus, tikinčius, kad Šiauliai gali geriau“, – sakė A. Lankas.

Priimti tokį sprendimą sportininką paskatino dabartinės valdžios aktualijos bei noras, kad liberalios vertybės atsidurtų dėmesio centre.

„Gyvenime esu kovotojas. O politikoje esu dėl vertybių, kuriomis tikiu. Matydamas, kas vyksta šiandieniniame Seime ir Vyriausybėje kasdien vis labiau įsitikinu, kad mes kaip šalis pradėsime sparčiau judėti į priekį tik tada, kai žmogus ir pagarba jam atsidurs dėmesio centre, kai valdžia energiją skirs tam, kaip paskatinti kuriantį ir dirbantį žmogų, o ne jam nurodinėti ir visaip jį varžyti“ , – apsisprendimą tapti Laisvės partijos nariu komentavo A. Lankas.

Kitą savaitę Šiauliuose bus įkurtas 15-asis Laisvės partijos skyrius.

Liberali Laisvės partija įsteigta šių metų birželio mėnesį. Ji deklaruoja turinti per 3000 narių.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite