Angle down Atgal

Prie akcijos „Ačiū, Lietuva“ prisijungė ir pakruojiečiai

Birželio 1 d. 17 val. visoje šalyje vyko visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva!“. Taip akcijos sumanytojai siekė padėkoti Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir paraginti išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Prie akcijos prisijungė ir pakruojiečiai. Nepriklausomybės skveras buvo papuoštas gražia širdies formos gėlių kompozicija „Ačiū“. Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė pakvietė tarti žodį merą Saulių Margį ir dalyvius, kurie per 15 minučių (tiek laiko buvo skirta akcijai) susirinkusiesiems dovanojo gražias dainas ir muzikinius kūrinius.

Augustė Janeliūnaitė, Pakruojo kultūros centro Pamūšio skyriaus vadovė Regina Šopienė, Pakruojo kultūros centro duetas Gintautas Gvazdauskas ir Rolandas Sereika, J. Pakalnio muzikos mokyklos auklėtinis Aretas Stankūnas ir pati renginio vedėja Arina Janeliūnienė sulaukė gausių klausytojų aplodismentų.

R. Valionienės nuotr.
R. Valionienės nuotr.

Linkuvos kultūros centro kiemelyje „Ačiū, Lietuva“ pasakyta Aleksandro Dunio vadovaujamos džiazo grupės atliekamomis melodijomis. Gamta dovanojo saulę, muzikantai gražius kūrinius, o Kultūros centro direktorius Methardas Zubas palinkėjo džiaugtis gyvenimu, gražiu oru ir išlikti sveikiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite