Bo­red­pan­da.com nuo­tr.
Angle down Atgal

Prib­loš­kian­tis italės ner­tas ak­va­riu­mas

Vie­na italė ne­se­niai pa­si­da­li­jo sa­vo ne­įtikė­ti­no dar­bo re­zul­ta­tais. Tik pa­žiūrė­ki­te, kokį grožį ji su­kūrė, ner­da­ma vąše­liu. Vi­sa tai, ką ma­to­te ak­va­riu­mo vi­du­je, Lin­da Di Mar­ti­no nunėrė pa­ti. Vi­si ma­žy­čiai gyvūnė­liai, žu­vytės, ak­va­riu­mo au­ga­lai, rei­ka­lau­jan­tys ne­įtikė­ti­no kruopš­tu­mo, ra­do sa­vo vietą tik­ra­me ak­va­riu­me.

Per visą balandžio mėnesį Linda pamažu pildė savo akvariumą ir kėlė nuotraukas į socialinius tinklus. Tiesa, savo sekėjus ir draugus ji džiugino ne tik galutiniu rezultatu, bet ir pateikė schemas, pagal kurias nėrė savo akvariumo „gyventojus“, tad kiekvienas norintis gali tokį grožį pamėginti susikurti pats.

Linda gyvena Abrucuose, Italijos regione. Save ji pristato kaip 59-erių paprastą namų šeimininkę, kuri visada jautė aistrą nėrimui. Tiesa, šiame stikliniame akvariume pirmiausia gyveno gyvos žuvys. Pilnas gyvybės akvariumas buvo 25 metus ir, žinoma, reikalavo daug priežiūros.

„Deja, praeitą pavasarį netekau vyro ir tas akvariumas man tapo bereikšmis… Ėmė gaišti ir žuvys, tad kartą, žiūrėdama į tuštėjantį akvariumą, pasakiau: kai nugaiš paskutinė žuvis, aš visą jį užpildysiu nertu turiniu, kad liktų gražus prisiminimas. Man jame patinka viskas – gražu, spalvinga. Net pati stebiuosi, ką man pavyko pasiekti“, – sakė rankdarbių meistrė.

Moteris juokėsi, kad artimieji ir draugai nekantraudami laukia, kada galės užsukti į svečius ir akvariumą išvysti patys. Visgi dėl karantino apribojimų vizito dar teks šiek tiek palaukti, o visiems, kurie klausia, ar akvariumą galima nusipirkti, moteris atsako: „Jis neparduodamas – jis neįkainojamas.“

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite