Angle down Atgal

Prezidentūra: A. Armonaitė, nors jauna, yra patyrusi politikė

Su kandidate į ekonomikos ir inovacijų ministres Aušrine Armonaite susitikusio šalies vadovo Gitano Nausėdos vertinimu, A. Armonaitė, nors jauna, yra patyrusi politikė, o pokalbio metu buvo matyti jos energija ir motyvacija spręsti aptartus uždavinius, sako prezidento atstovas.

„Prezidento vertinimu, A Armonaitė, nors yra jauna, yra patyrusi politikė ir pokalbyje buvo matyti, kad turi daug energijos, užsidegimo ir motyvacijos įgyvendinti tuos pokyčius arba uždavinius, kurie buvo aptarti šios dienos susitikimo metu“, – nuotolinėje spaudos konferencijoje pirmadienį sakė prezidento atstovas Antanas Bubnelis.

„Prezidentas, kalbėdamasis su kandidate, rado nemažai sąlyčio taškų kalbant apie regioninės politikos klausimus, būtinus pokyčius viešųjų pirkimų srityje ir finansavimo verslui prieinamumą“, – pridūrė A. Bubnelis.

Jo teigimu, susitikime buvo aptartos trys pagrindinės temos:  pagalba verslui COVID–19 laikotarpiu, inovacijų reforma, nuosekli politika ir efektyvus jos įgyvendinimas, trečioji – ilgalaikiai ekonomikos ir inovacijų politikos prioritetai.

„Tarp aptartų klausimų buvo valstybės vaidmuo ekonomikoje, regioninės ekonomikos politikos klausimai, būtini pokyčiai pirkimų srityje ir finansavimo verslui prieinamumas“, – sakė A. Bubnelis.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite