Angle down Atgal

Premjero patarėjas G. Surplys buvo tirtas dėl koronaviruso Vyriausybėje

Premjero patarėjas Giedrius Surplys buvo tirtas dėl koronaviruso Vyriausybėje, nors simptomų neturėjo, o skambinęs karštąja linija 1808 leidimo tirtis negavo.

Visuomenės informavimo grupei šiuo metu vadovaujantis G. Surplys teigė norėjęs išsitirti, nes peršalę buvo jo šeimos nariai.

„Aš simptomų neturėjau, bet jaučiau pareigą prieš kolegas, kadangi mano šeimos nariai sirgo peršalimo ligomis ir skambinome ne kartą 1808, deja, mūsų nė vieno tirtis nepriėmė, tai tiesiog aš pagal galimybę paklausiau, gal galima išsitirti darbe ir tas buvo padaryta“, – žurnalistams antradienį sakė G. Surplys.

„Aš paklausiau kolegų, gal būtų galimybė, kadangi dirbame tikrai kiekvieną dieną ir su tais žmonėmis, kurie užsiima ir tyrimais tame tarpe ir su sveikatos apsaugos sistemos visais atsakingais asmenimis, tai tiesiog pasiteiravau dėl tokios galimybės“, – teigė jis.

Jis taip pat teigė neprisimenantis, kada tiksliai buvo atliktas tyrimas.

„Tas tyrimas buvo atliktas tada, kai jau tikrai atsirado pakankamai reagentų ir buvo galima tirti daugelį žmonių ir nebebuvo tų spūsčių nei patikros punktuose, nei kitur“, – tvirtino premjero komandos narys.

G. Surplys, be kita ko, negalėjo įvardinti, ar buvo tiriami ir kiti premjero komandos nariai, tačiau spaudos konferencijoje dalyvavęs Vyriausybės vadovo patarėjas sveikatos apsaugos klausimais Jonas Kairys teigė, kad nebuvo tirtas dėl koronaviruso.

Praėjusią savaitę sveikatos apsaugos ministras rekomendavo šalies vadovams prevenciškai kas savaitę tikrintis dėl koronaviruso, prieš tai tyrimai dėl infekcijos atlikti Ministrų kabinetui.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite