Angle down Atgal

Premjeras tikina: Seimo rinkimai tikrai įvyks numatytu laiku, jie bus saugūs

Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad šių metų Seimo rinkimai tikrai įvyks, kaip ir numatyta, – spalio 11 dieną. Ministras pirmininkas taip pat akcentuoja, kad Vyriausybė kartu su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK) yra numačiusi reikalingas saugos priemones, užtikrinančias, kad rinkimai būtų saugūs.

„Rinkimai tikrai įvyks numatytu laiku, numatyta tvarka, ir jie tikrai bus saugūs“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje užtikrino S. Skvernelis.

Premjeras taip pat teigia, kad Vyriausybė kartu su VRK yra numačiusi, kokių saugos priemonių bus imamasi.

„Yra numatytos priemonės, kaip bus balsuojama apylinkėse, kokios apsaugos priemonės bus taikomos, kaip galės balsuoti žmonės, kurie yra saviizoliacijoje arba yra sergantys COVID-19 virusu, tai tos visos priemonės yra numatytos. Reikalingi finansai taip pat yra skiriami, jeigu bus reikalingi papildomi, tai bus irgi padaryta“, – akcentavo premjeras.

ELTA primena, kad VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė yra sakiusi, jog koronaviruso pandemijos sąlygomis organizuojamuose Seimo rinkimuose rinkėjai su savimi turėtų turėti medicininę veido kaukę, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei savo rašymo priemonę. Taip pat, anot jos, rinkėjams bus privaloma dezinfekuoti rankas prieš patenkant į balsavimo patalpas. Rinkėjai, laukdami eilėje už balsavimo patalpos, turės išlaikyti ne mažesnį nei metro atstumą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite