Angle down Atgal

Premjeras nori išgirsti mokytojų požiūrį į planuojamas permainas

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį susitiks su keliolika mokytojų ir mokyklų vadovų, kad išgirstų jų poziciją dėl įvairių planuojamų permainų.

„Yra noras pakviesti tam tikrus mokytojus ir vadovus, kurie yra apdovanoti tam tikrais valstybiniais apdovanojimais, ir pakalbėti su jais apie švietimą, kaip jie mato įvairias švietimo reformas, kokių turi pasiūlymų“, – susitikimo išvakarėse BNS sakė premjero patarėja Unė Kaunaitė.

Į susitikimą pakviesta per dešimt pedagogų ir mokyklų vadovų.

Ir šiais, ir kitais artimiausiais metais mokyklose numatyta nemažai permainų. Šie mokslo metai pailginti dešimčia dienų, kitąmet planuojama juos dar ilginti, abiturientams įvestas brandos darbas ir kaupiamasis vertinimas, pradedama įgyvendinti Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendroji programa. Taip pat planuojama pertvarkyti mokytojų rengimų sistemą, nuo 2018 metų rugsėjo įvesti etatinį pedagogų apmokėjimą.

Pasak U.Kaunaitės, šis susitikimas suplanuotas anksčiau nei švietimo profesinių sąjungų paskelbti grasinimai streikuoti, tačiau, anot jos, Vyriausybės vadovas bet kokiu atveju nori tiesiogiai kalbėtis su mokytojais, mokyklų vadovais.

Spali 5 dieną minima Tarptautinė mokytojų diena.

BNS informacija
„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite