Angle down Atgal

Prašo padėti sunkiai sergančiai merginai: už pagalbą atsidėkos nuostabiu piešiniu

Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta jautrus pagalbos prašymas. Po sunkių operacijų sunkiai galinčiai judėti merginai labai reikalinga parama.

Neįgalumą turinčios merginos vienintelis pajamų šaltinis buvo socialinė pašalpa, tačiau dėl praleisto vizito į užmtumo tarnybą Marijampolėje ji neteko šios paramos. Todėl šiandien jaunas, tačiau likimo nuskriaustas ir sergantis žmogus nežino, iš ko reikės gyventi toliau. Visi neabejingi žmonės kviečiami prisidėti prie merginos gerovės, tiesa, ne už ačiū. Pasirodo, nors ir sunkiai juda, Aurika turi nuostabų talentą - puikiai piešia. Už pagalbą mergina žmonėms atsidėkos originaliu savo kūriniu.

O štai kokia žinutė, kuria jau pasidalijo daugybė neabejingų žmonių, sklinda socialiniuse tinkluose:

„Pažįstu vieną merginą, kuri turi invalidumą ir sunkiai galą su galu suduria. Ką ten suduria, nesuduria ir dėl to man plįšta širdis. Susipažinkite su Aurika Laimutavičiūte. Su ja susipažinome organizuojant piketą, kuris nuskambėjo per visą Lietuvą, kur kovojome už laukinių bei naminių gyvūnų gerovę. Bet mes ne apie tai.
Aurika beveik nėra mobili, po stuburo išvaržų operacijų, negali nei ilgai sėdėti, nei daug dirbti, nei daug gulėti, nei produktyviai nudirbti visų namų ruošos darbų.
Turi tik mamą, kuri taip pat turi sveikatos problemų, kiek gali - tiek dalinasi.
Neseniai Aurikai, dėl praleisto vizito į užmtumo tarnybą Marijampolėje, buvo nuimta socialinė pašalpa, kas jai yra vienintelis (neskaitant dar keliasdešimt kelių eurų, gaunamų iš valstybės) pragyvenimo šaltinis. Bei priskaičiuota daugiau, nei 300€ skola, kurią turės grąžinti mėnesinėmis įmokomis, kas atims visiškai visas jos pajamas. Marijampolės meras Povilas Isoda kolkas tyli, nors į jį buvo kreiptasi raštiškai. Buvo kreiptasi ir į seniūnę Dalią Sabaliūnienę, norint pareikšti skundą dėl darbuotojų elgesio. Seniūnė tik numojo ranka, kaip tikra nepotizmo ir biurokratizmo šalininkė ir pareiškė - "Nesikišiu, kaip ten merginos dirba". Vis dar laukiame atsakymų. Jei jų negausime, bandysime samdyti teisininką ir viską spręsti ne tokiais jau ir taikiais keliais. O dabar prie reikalo.

Kartas nuo karto Aurikai padedu, kai stinga vaistams, ar gyvūnų išlaikymui.

Aurika globoja du šunis, keletą kačių ir ožką. Sakysite, jei savęs neišlaikai, kam dar tiek burnų? O ką daryti vienišai merginai, nuo kurios nusisuko ne tik tėvas, bet ir valstybė. Visi gyvūnai pas ją atsirado iš blogų rankų, buvo išgydyti, atmaitinti, vėliau priimti kaip teisėti šeimos nariai. Juk jie dalijasi besąlygiška meile ir suteikia tikėjimo ir noro gyventi.

Pagalvokime, ar visi ištvertume tai, ką tenka ištverti sveikatos netekusei jaunai Moteriai?

Aurika turi ne tik gerą širdį. Ji puikiai piešia!

Mes neprašome Jūsų aukoti, mes prašome Jūsų užsisakyti mylimo augintinio paveikslą iš nuotraukos. Drobėmis ir tapymo reikmenimis pasirūpinsiu aš.

Bet jei norite paaukoti, auką mielai priimsime.

Juk tai puiki dovana bet kam, kuris besąlygiškai myli savo keturkojį šeimos narį.

O juk Kalėdos, stebuklų metas?

Padarykime Aurikos Kalėdas tikromis!

P.S. Aurikai praversų ir buičiai reikalingi daiktai, ar chemija. Juk tai jai - prabangos prekė!

Galite prisidėti ir visaverčiu kačių bei šunų ėdalu.

O šiaip, pirkite tikrą tapytą paveikslą! Rekomenduojama auka - 20€, galite aukoti ir daugiau.

Žinoma, jei užsiprašysite labai didelio paveikslo, tikrai paprašysime daugiau.

Užsakymus pateikite tiesiai Aurikai, ji net džiaugsis turėdama su kuo pabendrauti".

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite