Angle down Atgal

Prasidės Vilniaus gatvės rekonstrukcijos darbai

Šių metų kovo mėnesio pradėtas kelio atkarpos nuo sankryžos Paširvinčio g. Kabaldos k. su regioniniu keliu iki miesto ribos ir Vilniaus g. Širvintų mieste iki sankryžos su Mindaugo g. projektavimas baigtas. Spalio 15 d. Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasirašė rangos darbų sutartį. Viešąjį konkursą laimėjęs projekto rangovas AB „Eurovia“ darbus ketina pradėti iš karto.

Pasak Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės, suprantama, kad žmonės nekantriai laukia šio grandiozinio projekto, kurį Širvintose būtų galima palyginti tik su 2017 m. užbaigta Kalnalaukio gatvės rekonstrukcija. „Projektavimo darbai vyko gana ilgai. Juk projekto apimtys – net 2,815 km. atkarpa nuo pat regioninio kelio Paširvinty iki Vilniaus g. ir Mindaugo g. sankryžos mieste. Projektuotojams kėlėme labai svarbius uždavinius išspręsti eismo saugumo klausimą Vilniaus g. ir P. Cvirkos g. sankryžoje, kurioje nuolat įvyksta avarijų, ypač nesaugu pėstiesiems. Ten bus įrengtas eismo žiedas. Taip pat reikalavome surasti sprendimus pėsčiųjų perėjų miesto centre saugumui užtikrinti. Rangos darbų metu bus rekonstruoti ir šaligatviai, pėsčiųjų takai tose vietose, kuriose jie yra likę seni, keičiamos apšvietimo atramos.

Šiam etapui pasibaigus, laukia darbai, kurių metu gyventojams teks pakentėti dėl sunkiasvorio transporto keliamo triukšmo, dulkių ir laikinų eismo ribojimų. Todėl labai tikimės širvintiškių supratingumo ir geranoriškumo. Jei jau spėjome pamiršti visa tai ir nebeįsivaizduojame Kalnalaukio gatvės siauros, duobėtos ir nesaugios, tai ir šį projektą įveiksime visi kartu. Nes tai, ko siekiame yra galutinis rezultatas. Labai džiaugiuosi, kad mūsų komandos užsibrėžti tikslai ir žmonėms pažadėti darbai nuosekliai vykdomi.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite