Angle down Atgal

Prasidės pirmieji kelio Pakruojis-Lygumai tvarkymo ir asfaltavimo darbai

Oficialu – jau kitą savaitę prasidės pirmieji kelio Pakruojis-Lygumai tvarkymo ir asfaltavimo darbai, pranešė Pakruojo rajono meras Saulius Margis.

„Dešimtmečius Lygumų ir aplinkinių kaimų gyventojai laukė asfaltuoto susisiekimo su rajono centru, ir, žinoma, kentė žvyrkelio dulkes. Ne kartą apie šios atkarpos tvarkymo darbus kalbėjome su LR Susisiekimo ministru Jaroslovu Narkevičiumi, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Remigijumi Lipkevičiumi, kitais atsakingais specialistais – pastangos nenuėjo veltui, o šiandien jau įsigaliojo ir šio kelio savininkės, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo AB „Eurovia Lietuva“ sutartis.

Iki 2021 m. rudens (planuojamos projekto įgyvendinimo pabaigos), minėtoje 9,7 kilometrų ilgio atkarpoje bus atlikta daugybė darbų: pakeistos senos pralaidos, paruoštas pagrindas, paklota nauja asfalto danga, sutvarkyti šlaitai ir įrengtos 85-ios nuovažos į gyventojų sklypus ir kiemus. Be to, sutvarkytame kelyje bus įrengtos 4 modernios autobusų stotelės (2 iš jų – su stoginėmis nuo lietaus ir vėjo), dėl saugumo kelyje bus įrengtos greičio mažinimo priemonės (kalneliai, spec. atitvarai), visoje atkarpoje bus pastatyti nauji kelio ženklai.

Kelio tvarkymo metu vairuotojams reikės turėti šiek tiek kantrybės – bus taikomi eismo ribojimai, mašinų srautus reguliuos laikini šviesoforai. Tvarkymo darbai prasidės nuo Pakruojo pusės. Viso projekto darbų vertė – 4 132 997,41 eurų. Darbų rangovas – AB „Eurovia Lietuva“ (Vilnius)“, – socialiniuose tinkluose pranešė meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite