Angle down Atgal

Prasideda nuotaikingas gražiausių šventinių papuošimų konkursas „Kalėdinis virusas Marijampolėje“

Nors šios Kalėdos bus tikrai ramesnės ir jaukesnės, bet tikrai ne ką mažiau lauktos. Argi tai ne puiki proga daugiau dėmesio skirti kalėdinės nuotaikos kūrimui ir šventiškam savo aplinkos puošimui? Jeigu jau virusas, tai tebūnie tai KALĖDINIS VIRUSAS!

Jau tradiciniu tapęs gražiausių kalėdinių papuošimų konkursas kviečia visus Marijampolės savivaldybės gyventojus, bendruomenes, įstaigas ir įmones puošti savo teritorijas, sodybas, pastatų fasadus, balkonus ir vitrinas, daryti gražius darbus  bei dovanoti Kalėdų šviesą ir didžiųjų švenčių laukimo džiaugsmą.

Kuo daugiau bus šventinių akcentų, tuo jaukiau bus laukti gražiausių metų švenčių,  o širdyse bus daugiau džiugesio ir optimizmo!

Kategorijos, į kurias gali pretenduoti kalėdinio konkurso dalyviai:

  • Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė;
  • Gražiausias verslo įmonės šventinis pasipuošimas;
  • Gražiausiai pasipuošusi įstaiga;
  • Gražiausiai papuoštas namas mieste;
  • Gražiausiai papuoštas namas kaimiškoje vietovėje;
  • Gražiausiai papuoštas daugiabutis namas;
  • Originaliausi kalėdiniai papuošimai;
  • Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia (siųsti atlikto gero darbo istoriją).

Gražiausią nuotrauką arba nuotraukų koliažą siųskite iki gruodžio 21 dienos elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt. (konkursui „Kalėdinis virusas Marijampolėje“ Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate ir kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas).

Balsavimas prasidės nuo gruodžio 22 dienos, kai visos gautos nuotraukos bus sudėtos į vieną nuotraukų albumą Marijampolės savivaldybės Facebook paskyroje.

Iš kiekvienos kategorijos bus renkama viena gražiausias kalėdines puošmenas pristatanti ir labiausiai kalėdinę nuotaiką atspindinti nuotrauka. Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į paspaustų „patiktukų“ skaičių ir vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu).

 Balsuoti už Jums labiausiai patikusias nuotraukas bus galima iki sausio 3 dienos. Antrąją sausio mėnesio savaitę bus skelbiami nugalėtojai!

Konkurso nugalėtojų laukia malonios staigmenos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite