Angle down Atgal

Prasideda Kėdainių rajono jaunųjų talentų konkursas „Galim 2019“

Spalio mėnesį Kėdainiuose prasideda jau tradicija tapęs ir didžiulio susidomėjimo sulaukiantis Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų konkursas „Galim 2019“. Konkurso tikslas – skatinti saviraišką, kūrybinius eksperimentus, atvirumą ir ieškoti būdų, kaip turiningai leisti laisvalaikį. Jei esi neabejingas muzikai, šokiui, nebijai scenos ir moki sužavėti publiką, dalyvauk konkurse!

Aštuntąjį kartą Kėdainių rajone organizuojamame jaunųjų talentų konkurse „Galim 2019“ kviečiami dalyvauti Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų, kultūros įstaigų mėgėjų meno kolektyvai, neformalių jaunimo grupių nariai ir pavieniai atlikėjai nuo 10 iki 19 metų. Dalyviai skirstomi į 4 grupes: vokalinės, instrumentinės muzikos atlikėjai – solistai; vokalinės, instrumentinės muzikos atlikėjai – ansambliai (2 ir daugiau atlikėjų); šokio grupės ir pavieniai atlikėjai; kitų meno krypčių sceninės raiškos atlikėjai (skaitovai, cirko artistai, parodijų atlikėjai ir kt.).

Spalio−lapkričio mėnesiais organizuojamas pirmasis konkurso etapas. Jį organizuoja Akademijos, Josvainių, Kėdainių, Krakių, Šėtos ir Truskavos kultūros centrai, bendradarbiaudami su seniūnijų švietimo įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis.

I etapas vyks:

Spalio 10 d. – Josvainių gimnazijos Pernaravos skyriuje,

Spalio 30 d. – Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriuje,
Lapkričio 5 d. – Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje,
Lapkričio 6 d. – Akademijos kultūros centre,

Lapkričio 6 d. – Šėtos kultūros centre,

Lapkričio 8 d. – Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriuje,
Lapkričio 8 d. – Krakių kultūros centre,

Lapkričio 8 d. – Gudžiūnų bendruomenės salėje,

Lapkričio 12 d. – Truskavos kultūros centre,

Lapkričio 13 d. – Josvainių kultūros centre,

Lapkričio 15 d. – Kėdainių kultūros centre.

Kviečiame visus rajono jaunuosius talentus, norinčius ir gebančius parodyti savo talentus, dalyvauti konkurso pirmajame etape.

Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų konkurso „Galim 2019“ nuostatai“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite