Angle down Atgal

Praleisk laisvalaikį Zarasų jaunimo centre!

Zarasų jaunimo centre - atvira ir draugiška erdvė jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m.

Praleisk laisvalaikį Zarasų jaunimo centre!

Zarasų jaunimo centras kuriasi ir gavo didesnės patalpas Zarasų kultūros centro buvusios kavinės erdvėse. Jau po kelių savaičių atvers didesnės ir šiuolaikiškos erdvės, jaunimui, skirtos įvairiai veiklai - nuo šokio, karaokės vakarų iki tiek, kiek įmanoma susikurti patiems tai, kas linksma, saugu ir įdomu.

Jau dabar galime pasiūlyti įvairių stalo žaidimų, taip pat stalo teniso, pulo ir kitus žaidimus, norintiems turiningai praleisti laiką.

Savanoriauk Zarasų jaunimo centre!

Mes dalyvaujame Jaunimo reikalų departamento kuruojamame savanorius priimančios organizacijos akreditacijos procese ir po savaitės galėsime pasiūlyti tapti savanoriais pas mus, atvirame jaunimo centre. O tai ir didesnės dalyvavimo galimybės, ir papildomi balai stojant į universitetus, ir galimybė įgyti kompetencijas kultūros ir jaunimo laisvalaikio vadybos srityje…

Dalyvauk ir pats organizuok renginius Zarasų jaunimo centre!

Esame atviri jaunimo iniciatyvoms patiems inicijuojant ir organizuojant renginius Zarasų jaunimo centre. Turime galimybę padėti ir suteikti priemones organizuojant bendraamžiams renginus, kurie jiems būtų prasmingi ir naudingi.

Laukiame Tavęs jaunimo centre - Ateik, Pamatyk ir Dalyvauk ir pasidalink!!!

Mūsų darbo laikas

I -14:00 - 20:00
II - 14:00 - 20:00
III - 14:00 - 20:00
IV - 14:00 - 20:00
V - 14:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00

Mus rasite - Zarasų kultūros centro patalpose, Vytauto g. 1a, Zarasai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite