Angle down Atgal

Praėjusi para Klaipėdos rajone: vagystės ir narkotikai

Sausio 21 dieną, apie 14 val. Plungės r., Stalgėnų k., name ir ūkiniame pastate, rasta bei paimta: 22 pakeliai cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, neteisėtai laikomas dujinis pistoletas su keturiais šoviniais ir 10 l skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą. Apklaustas 1962 m. gimęs vyras.

Apie 15.21 val. Klaipėdoje, Kairių g., garažų bendrijoje, pastebėta, kad, išpjovus skylę garažo duryse, iš jo pavogti darbo įrankiai – elektriniai šlifuokliai, perforatoriai, poliravimo mašinėlė ir kiti. Žala – apie 1000 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 11 val. Plungės r., Žemaičių Kalvarijoje, namo kambaryje, ant spintos rasta ir paimta metalinė dėžute, kurioje buvo augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga, ir metalinė trintuvė su augalinės kilmės, galimai, narkotine medžiaga. Apklausti 1993 m. ir 1995 m. gimę vyrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

18.22 val. kelyje Klaipėda - Plikiai – Jokubavas, 1978 m. gimusiam automobilio „Hyundai“ vairuotojui buvo nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. Vairuotojas sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos apskr. VPK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite