Angle down Atgal

Praėjusi para Klaipėdos apskrityje: pavogta įspūdinga suma pinigų

Praėjusią parą pareigūnams netrūko darbo.

Į Klaipėdos m. PK 1954 m. gimusi moteris, kuri nurodė, jog gegužės mėn. Klaipėdoje, Žūklės g., nuosavo namo antrame aukšte, pastebėjo, kad pavogta 20 000 eurų. Įtaria, kad pinigai galėjo būti pavogti dar 2019 m. gruodį. Ankščiau į pareigūnus nesikreipė dėl sveikatos būklės. Pradėtas vagystės tyrimas.

Gruodžio 1 dieną, apie 11:59 val. Klaipėdos AVPK areštinėje tikrinant siuntinį kuris turėjo būti perduotas areštantui gim. 1993 m., pilkos spalvos sportinio megztinio kišenėje pareigūnai aptiko augalinės kilmės žalios spalvos aitrių kvapu medžiagą, įtariama kad tai galėtų būti narkotinė medžiaga.

Apie 22:03 val., Liepojos pl., Klaipėdoje, ligoninės laukiamajame laukiant kol bus įvertinta dėl galimo smurto artimoje aplinkoje sulaikyto 1997 m. gimusio, neblaivaus (1,28 prom.) asmens būklė, jis iš striukės rankovės kišenės ištraukė permatomą maišelį su žalios spalvos medžiaga ir padėjo jį ant palangės. Asmuo uždarytas į areštinę. 

Lapkričio 23 dieną, Klaipėdoje, Gedminų g., progimnazijoje, mokyklos darbuotojas gim. 1949 m., dirbdamas nukrito nuo kopėčių. Pradėtas darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo tyrimas.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite