Angle down Atgal

Praėjusi para Klaipėdos apskrityje: apgadintos mašinos ir ginkluota vagystė

Klaipėdos apskrities pareigūnai pateikė praėjusios paros kriminalinių įvykių suvestinę.

Lapkričio 26 dieną gautas Klaipėdos universitetinės ligoninės pranešimas, jog tą pačią dieną, po vidurnakčio, greitoji pagalba iš buto I.Simonaitytės g., Klaipėdoje atvežė 1962 m.gim.vyrą, kuriam diagnozuota politrauma, sužalojimo aplinkybės neaiškios. 

Ketvirtadienį Šiaurės prospekte, iš vilkiko Renault Premium pavogtas kuras, taip pat išdaužtas keleivio pusės durų langas. Žala 570€, pradėtas vagystės tyrimas.

Kiek vėliau pranešta, jog pavogtas I.Simonaitytės gatvėje stovėjęs automobilis Wolksvagen Transporter, stovėjęs ten nuo lapkričio 1 dienos. Žala apie 4300 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 18,50 val., Plungėje, V.Mačernio gatvėje, pareigūnai sustabdė ir patikrino automobiliu BMW važiavusius keturis asmenis. Dalinės apžiūros metu, pas 2006 m.gimusį keleivį, striukės kišenėje, rastas folijos lankstinukas su žalsva, augalinės kilmės medžiaga. 

Apie 13,47 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte agresyviai nusiteikęs vyras atėjo į parduotuvę ir demonstravo galimai šaunamąjį ginklą, pasiėmė prekę, už ją nesumokėjo ir pasišalino. Netrukus pareigūnai sulaikė 1986 m.gimusį, neblaivų (2,30 prom.) asmenį, jis uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite