Angle down Atgal

Pradinukai – šalies konferencijos dalyviai

Vasario 20 dieną, mokinių atostogų metu, Visagino „Verdenės“ gimnazijos 3 a klasės mokiniai Artur Bugrov ir Paulius Satkūnas kartu su savo mokytoja Danguole Savičiene dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje „Kuo didžiuojasi mano mokykla?“

Jos metu mokiniai pristatė pranešimą apie atliktą tiriamąją veiklą „Ugdanti mokyklos aplinka“. Konferencija vyko Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje. Į konferenciją susirinkę mokytojai ir mokiniai dalijosi sėkminga edukacinių erdvių kūrimo patirtimi, projektais bei bendradarbiavimu mokyklos bendruomenėje. Darbas vyko dviejose sekcijose ir buvo išklausyta net devyniolika pranešimų. Mokytojai ir mokiniai dalijosi patirtimi bei pasisėmė minčių, kaip mokyklose plėtoti edukacines, virtualiąsias, žaliąsias erdves ugdymo proceso tobulinimui, mokinių motyvavimui.

„Labiausiai man patiko pranešimas „Ugdanti aplinka muzikos pamokose“. Šio pranešimo metu mes su planšetiniais kompiuteriais išbandėme programą “Kahoot“. Buvo įdomu lenktyniauti atsakinėjant į klausimus apie muziką“ (Paulius).

„Man buvo įdomu stebėti, kaip mokyklos mokytojai mus pasveikino ritminiu šokiu ir kvietė patiems išbandyti ritmo pratimus su būgnais. Aš nustebau, kad šioje mokykloje mokosi tik pradinių klasių mokiniai...“ (Artur).

„Aš džiaugiausi savo mokiniais, kurie drąsiai ir aiškiai pristatė pranešimą, mandagiai ir kompetentingai atsakinėjo į pateiktus jiems klausimus“ (mokytoja Danguolė).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite