Angle down Atgal

Pradėti Šeimyniškių gatvės remonto darbai

Iki kalendorinės vasaros likus vos keletui dienų ir sumažėjus transporto srautams, Vilnius imasi judresnių gatvių remonto. Šią savaitę pradėti kompleksiniai Šeimyniškių gatvės, esančios Žirmūnuose ir Šnipiškėse, remonto darbai. Juos baigus bus patogiau ir saugiau judėti tiek automobiliams, tiek pėstiesiems.

Darbai bus atliekami maždaug 400 m atkarpoje nuo Kalvarijų gatvės iki Rinktinės gatvės. Bus sutvarkyti pėsčiųjų takai ir jų bortai, įrengtos iškiliosios perėjos ties Slucko gatve, sutvarkytos ir pertvarkytos viešojo transporto įvažos. Atsižvelgiant į eismo saugumo reikalavimus bus suformuoti tinkamesni ir saugesni sankryžų spinduliai, kurie leis sklandžiau pasukti į gretimas gatves. Taip pat bus suremontuotos giluminės važiuojamosios dalies pažaidos.

Dalį darbų bendrovė „Grinda“ vykdys naktimis. Kol gatvė remontuojama, bus laikinų eismo ir greičio ribojimų (iki 30 km/val).

Planuojama, kad Šeimyniškių gatvėje darbai bus užbaigti iki rugpjūčio mėnesio. Vairuotojų patogumui rekomenduojama darbų vietą apvažiuoti aplinkinėmis – Žalgirio, A. Juozapavičiaus, Upės/Žvejų gatvėmis ar A. Goštauto/Žygimantų gatvėmis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite