Angle down Atgal

Požymiai, kad nemylite partnerio

Visi siekia meilės. Tačiau meilės mokslas – labai sudėtingas. Kartais viskas taip supainiota, kad sunku išnarplioti savo pačių jausmus, jau nekalbant apie svetimus.

Meilė turi tam tikrus požymius. Pamėginkime panagrinėti kai kuriuos iš jų.

Santykių plėtojimosi greitis

Aistra – staigi ir ilgai netrunka, tuo tarpu meilei reikalingas laikas. Kai labai greitai leidžiatės į santykius, jūs dažniausiai vadovaujatės iliuzijomis. Žmonės fantazuoja apie bendrą ateitį ir atsiduoda aistrai jau po kelių pažinties dienų. Meilė iš pirmo žvilgsnio gali taip ir likti trumpu aistringu epizodu, nors gali ir peraugti į kažką daugiau.

Nepateisinami lūkesčiai

Tikitės, kad partneris bus nepriekaištingas, o paskui nirštate arba nusiviliate, pamačiusi, koks tas žmogus yra iš tikrųjų. Kai laukiate iš partnerio, kad jis visada nepriekaištingai atrodys, kalbės, kad stebins jus savo pasiekimais, jūs nepaliekate jam vietos nuoširdumui. Meilė visada turi kažkokį pagrindą. Kai mylite žmogų, jūs priimate jo trūkumus, įveikiate tai, kas bloga ir mėgaujatės tuo, kas gera.

Komfortas

Jums su juo nekomfortiška. Kai ateina tikra meilė, dėl komforto galima daugiau nesirūpinti. Jeigu nesidalinate savo emocijomis ir problemomis bei paslaptimis – tai ne meilė.

Atitolstate nuo partnerio

Jūs vis labiau tolstate vienas nuo kito. Tai normalu periodui, kai įsimylėjimą keičia stabilūs santykiai, tačiau dviem mylintiems žmonėms vis tiek norisi leisti drauge laiką. Jei vis labiau ir labiau šalinatės partnerio, atšaukiate planus vakarui, nes norisi pasilinksminti su draugais/draugėmis – čia jau simptomas. Tai nėra normalu.

Įsitraukimas

Jūsų mintys – ne su mylimu žmogumi. Mylintys partneriai, kaip taisyklė, skiria laiko savo puselėms. Taip būna, kai pastebite smulkmenas ir nerimaujate dėl partnerio, kai baratės – visa tai rodo, kad partneris jums rūpi. Bet jeigu vengiate sunkių pokalbių ar barnių – šitaip sumažėja partnerio svarba jūsų gyvenime.

Augimas ir vystymasis

Visiems žinomas faktas: meilė daro žmogų geresniu. Dėl to, jei galėsite teigiamai atsakyti į klausimus “Ar pagerėjo gyvenimas, kai į jį atėjo šis žmogus?”, “Ar tapote geresniu jūs pats?”, “Ar augate, tobulėjate, vystotės?, akivaizdu, kad santykiuose esama meilės. Jeigu atsakymai neigiami – verta suabejoti.

Tikriausiai teko susidurti su pavyzdžiais, kai vyras išsiskyrė su žmona, kadangi jų santykiuose moteriai viskas nepatiko. Ir vyras buvo kažkoks nelabai sėkmingas, nieko iš jo doro, ir t.t. O paskui vyras susiranda kitą ir visų aplinkinių didžiulei nuostabai atsikrato visų kenksmingų įpročių, tampa sėkmingas.

Tai ir yra meilė. Ji daro žmogų laimingu ir geresniu.

Meilės tema neišsemiama. Šiandien atkreipiau jūsų dėmesį tik į kelis jos ypatumus. Susigaudant santykių kūrimo dėsniuose, bus lengviau išvengti kai kurių klaidų ir kančių.

Šaltinis

Šeima ir namai

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite