Angle down Atgal

Policijos pareigūnų profsąjungos vadovas džiaugiasi R. Požėla: tikimės 180 laipsnių proveržio

Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) pirmininkas Saulius Grigonis neslepia, kad profsąjunga naująjį policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą vertina puikiai, ir tikina, jog su naujojo policijos vadovo paskyrimu pareigūnai viliasi didžiulio proveržio. To tikėtis, pasak jo, leidžia turima kolegų patirtis bendraujant su R. Požėla, šiam dar vadovaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybai (VSAT).

S. Grigonis taip pat neslepia apmaudo dėl bendradarbiavimo su iki šiol policijai vadovavusiu Linu Pernavu. Situacija, jo teigimu, buvo tiesiog tragiška.

„Vertiname puikiai. Žinant, kokie profsąjungų, darbuotojų ir vadovybės santykiai buvo pasienyje, tai mes vertiname puikiai“, – Eltai naująjį generalinį komisarą įvertino policijos darbuotojų profsąjungos pirmininkas.

Kartu LPDPS pirmininkas neslepia kartėlio dėl buvusio generalinio komisaro L. Pernavo bendravimo. Visi profsąjungų prašymai, pasak S. Grigonio, būdavo tiesiog ignoruojami.

„180 laipsnių tikimės proveržio, nes iki šiol visiškai nebuvo bendravimo. Bent kokie argumentai, bent kažkas buvo vadinami melu arba ignoruojami – buvo priimtas labai ciniškas ignoravimas ir nebuvo jokio bendravimo. Faktiškai netgi buvo einama susidorojimo link“, – apmaudo neslėpė S. Grigonis.

Įvardijęs minėtas nesutarimų su L. Pernavu priežastis, LPDPS pirmininkas pripažįsta, kad profsąjungai su policijos vadovybe teks kurti santykius iš naujo.

„Kas buvo kalbama prie buvusio generalinio komisaro, tas vėl iš naujo bus kalbama su naujuoju. Faktiškai reikės pradėti nuo nulio, nes tas, kas buvo kalbama, nebuvo išgirsta – išgirsta tik tam, kad būtų formaliai atsakyta, ir visada atsakymas būdavo neigiamas. Dabar labai tikimės, kad viskas pajudės, reikės kelti visus savo raštus, reikalavimus. Labai tikimės didelio proveržio“, – pridūrė S. Grigonis.

Vyriausybė trečiadienį pritarė L. Pernavo atleidimui iš Lietuvos policijos generalinio komisaro pareigų bei naujuoju policijos vadovu paskyrė iki šiol VSAT vadovavusį R. Požėlą, primena ELTA.

Policijos generalinį komisarą penkerių metų kadencijai vidaus reikalų ministro siūlymu ir Vyriausybės teikimu skiria ir atleidžia prezidentas. Savo kadenciją R. Požėla pradės lapkričio 12 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite