Angle down Atgal

Policijos pareigūnai kviečia dalyvauti prevencinių videofilmukų konkurse „Aš už geresnį rytojų“

Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai kviečia nesnausti jaunimo ir dalyvauti konkurse! Antrus metus vykstantis konkursas šiais metais keliasi į virtualią erdvę, kurioje konkurso dalyviai kviečiami sukurti ir pristatyti filmukus pasirinkta prevencine tema.

Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų grupė
Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų grupė

Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai skelbia naują video filmukų konkursą „Aš už geresnį rytojų“. Šis konkursas skelbiamas jau antrus metus iš eilės. 2019 metais mini spektaklių prevencinėmis temomis konkursas sulaukė didžiulio jaunuolių susidomėjimo, todėl ir šiais metais nuspręsta jo neatsisakyti, tačiau dėl esamos padėties pasaulyje ir visų saugumo, konkurso formatas šiek tiek pakeistas – persikelta į jaunuolių pamėgtą virtualią erdvę. Šiemet konkurso dalyvius policijos pareigūnai kviečia sukurti iki 3 minučių video filmuką pasirinkta prevencine tema.

Konkurso organizatorių paklausus koks šio konkurso tikslas, Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų grupės vyresnioji tyrėja Toma Vaitkevičienė nurodė, kad šiuo skelbiamu konkursu siekiama ugdyti jaunuolių pilietiškumą, pagarbą kitiems, skatinti jaunuolius netoleruoti žalingų įpročių, neigiamo elgesio jų esamoje aplinkoje, skatinti atsakomybę, laikytis visuomenėje priimtinų elgesio taisyklių kuriant saugesnę ir visiems mielesnę aplinką. Šiandien jaunuoliams sunku suprasti kaip jaučiasi tas iš kurio yra tyčiojamasi, kaip jaučiasi tas, kuris „įklimpo“ į žalingus įpročius ar pateko į neigiamų draugų ratą, „įlipus“ į kito batus dažnai jaunuoliams pasidaro aiškiau, kaip reiktų koreguoti savo elgesį tam tikrose situacijose.

Konkurso "Aš už geresnį rytojų" dalyviai 2019 m.
Konkurso "Aš už geresnį rytojų" dalyviai 2019 m.

Už konkurso dalyvių video savo balsą galės atiduoti kiekvienas „Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai“ facebook paskyroje. Organizatoriai kviečia ne tik dalyvauti, tačiau ir palaikyti dalyvaujančius, nes konkurso nugalėtojams atiteks 500 eur., 300 eur., ir 200 eur. Vertės čekiai.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų facebook paskyroje ar susisiekus el. paštu donatas.verkys@policija.lt.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite