Angle down Atgal

Policija paaiškino dėl judėjimo atlaisvinimų: galioja ne visiems

Nuo ketvirtadienio Vyriausybei atlaisvinus gyventojų judėjimą tarp žiedinių savivaldybių, Policijos departamentas paaiškina, kokiais atvejais galima laisvai keliauti, o kam dar teks susilaikyti nuo kelionių į kitas savivaldybes.

Departamento teigimu, judėjimas „žiedinėse“ savivaldybėse – kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių, jiems judėjimo apribojimai netaikomi. Jei gyventojas nėra deklaravęs gyvenamosios vietos vienoje iš minėtų besiribojančių savivaldybių, rekomenduojama su savimi turėti dokumentus, kurie pagrindžia faktinę gyvenamąją vietą (pvz.: būsto nuomos sutartį).

Policija taip pat pateikia kelis pavyzdžius:

1) asmuo, gyvenantis Vilniaus m. sav., gali vykti į Vilniaus raj. sav., tačiau negali vykti į Trakų r. sav. ir (ar) Elektrėnų raj. sav.;

2) asmuo, gyvenantis Kauno r. sav., gali vykti į Kauno m. sav., tačiau negali vykti į Jonavos r. sav.

„Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau nepaminėtos savivaldybės, nors ir besiribojančios, nelaikomos „žiedinėmis“ ir jose toliau taikomi judėjimo ribojimai – pvz. asmuo, gyvenantis Raseinių r. sav., negali vykti į Kauno r. sav. (taip pat ir į kitas besiribojančias sav.). Be to, judant „žiedinėse“ savivaldybėse ir toliau taikomi visi karantino reikalavimai (pvz. daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio artimi kontaktai negalimi).

Jei turite klausimų – skambinkite policijos informacijos tel. 8700 60 000“, – informuoja Policijos departamentas.

Primename, kad trečiadienį Vyriausybė nutarė, kad visi kiti judėjimo apribojimai pratęsiami iki kovo 15 dienos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite