Angle down Atgal

Po skyrybų K. Krysko pasidalijo paslaptingu įrašu: atlikėjos širdis vėl užimta?

Dainininkė Karina Krysko praėjusiais metais išsiskyrė su Sauliumi Skambinu ir po to neatviravo apie savo asmeninį gyvenimą. Tačiau jau kurį laiką sklinda kalbos, kad žinomos moters širdis vėl užimta.

Nutrūkus santuokai atlikėja atsitvėrė tylos siena, tačiau netrukus pradėjo sklisti kalbos, kad moteris turi naują mylimąjį. Tai kolega Jeronimas Milius.

Tiesa, nei Karina, nei Jeronimas apie santykius neatvirauja, o žiniasklaidai bandant susisiekti neatsako į skambučius. Visai neseniai žinoma atlikėja dar labiau pakurstė kalbas. K. Krysko socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukų koliažu, o prie jo prirašė: „Jau visai greitai „rugiagėlių puokštę“ paleisiu iš savo rankų. Tikiuosi, atiteks ji tam, kuris geriau ją puoselės ir rūpinsis. O aš nuo šiol ragausiu ir mėgausiuosi tik savo nuostabiausia, nerealiausia, skaniausia gyvenimo „braške“!“

Šis paslaptingas įrašas sukėlė dar daugiau klausimų. Atlikėja dalyvavo penktadienį vykusiuose muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ Su „69 danguje“ narėmis ir grupe „Biplan“ ant raudonojo kilimo pozavusi K. Krysko vėliau dalijo interviu, o paklausus apie asmeninį moters gyvenimą, ji neatviravo. „Nežinau. Čia yra jau visai kiti dalykai, nesusiję su šiuo renginiu, todėl aš neatsakysiu į šį klausimą“, – portalui Delfi.lt sakė atlikėja.

Alfa.lt primena, kad K. Krysko ir S. Skambinas išsiskyrė 2019 m. Pora buvo susituokusi 8 metus.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite