Angle down Atgal

Po remonto darbų atidaryta Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos sporto salė

Sausio 10 dieną po atliktų remonto darbų Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos sporto salėje įvyko pirmosios sportinės varžybos. Savo taiklumą išbandė trys komandos – dabar besimokančių, jau baigusių gimnazistų ir Šilalės rajono savivaldybės atstovų.

Prieš varžybų startą žodį tarė gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, Savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius. Jie pasidžiaugė, jog išties nemažai žinomų sportininkų savo karjerą pradėjo būtent šioje salėje ir palinkėjo, jog ateityje jų tik daugėtų. Apžiūrėti sutvarkytos salės ir pasveikinti gimnazijos bendruomenės taip pat atvyko mero pavaduotojas Tadas Bartkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius, Tarybos nariai, Šilalės sporto, Suaugusiųjų mokyklų, Visuomenės sveikatos biuro atstovai ir kiti.

A. Meiženiui ir S. Norbutui nukirpus simbolinę atidarymo juostelę, į krepšinio aikštelę išskubėjo komandos. Pasibaigus rungtynėms nugalėtojų prizas atiteko buvusių gimnazistų komandai, antri liko vis dar besimokantys jaunuoliai, o treti – Savivaldybės komanda. Per pertraukėles norintys galėjo išbandyti savo taiklumą nuo tritaškio ir vidurio linijų.

Remonto metu buvo pakeistos grindys, sienų plokštės, sutvarkytas balkonas, atlikti kiti darbai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite