Angle down Atgal

Po kelių savaičių pertraukos – naujas užsikrėtimo koronavirusu atvejis Ukmergėje

Ukmergės rajono savivaldybė penktadienio popietę socialiniuose tinkluose pasidalijo nerimą keliančia žinia. Po kurį laiką trukusio ramaus periodo Ukmergėje vėl registruotas naujas užsikrėtimo koronavirusu atvejis.

„Deja, turime pranešti, kad po kelių savaičių pertraukos turime naują užsikrėtimo koronavirusu atvejį Ukmergėje.

Liepos 8 dieną savo namuose nukritęs nuo laiptų mirė ukmergiškis. Po mirties atlikus privalomą tyrimą dėl COVID-19 infekcijos nustatyta, kad vyras buvo ja užsikrėtęs.

Šiandien gavus mirusiajam atlikto COVID-19 tyrimo rezultatus, nedelsiant buvo nustatytas asmenų, turėjusių artimą sąlytį su juo, ratas. Visi šie žmonės 2 savaites turės praleisti saviizoliacijoje.

Pasak velionio artimųjų, jokių COVID-19 infekcijos simptomų jis nejautė ir iki nelaimingo atsitikimo jautėsi gerai. Tą patį artimieji patvirtino ir apie save.

Pastarasis atvejis yra 92-asis bendroje Ukmergės rajono gyventojams patvirtintų šios infekcijos atvejų statistikoje. Iš visų sirgusių ukmergiškių 82 pasveiko ir 9 mirė.

Ar šis ukmergiškio mirė nuo koronaviruso ar jo mirties priežastis yra kita, paaiškės tik atlikus teismo medicinos ekspertizę. Tik sulaukus jos išvadų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) tinklalapyje pasirodys oficiali informacija apie šį koronaviruso atvejį Ukmergėje.

Nuoširdžiai užjaučiame velionio artimuosius ir linkime jiems stiprybės.

O visų ukmergiškių norime paprašyti saugoti save ir savo artimuosius. Klastingas virusas, kaip matyti, iš mūsų šalies dar nepasitraukė, vis dar fiksuojami nauji susirgimo atvejai“, – skelbiama Ukmergės rajono savivaldybės Facebook paskyroje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite