Angle down Atgal

Po FNTT pradėto tyrimo A. Veryga raginamas trauktis

Konservatorė Monika Navickienė kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį ir sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, ragindama ministrą prisiimti politinę atsakomybę už jo politinio pasitikėjimo komandos narei pareikštus įtarimus bei ministeriją krečiančius skandalus, o jam to nepadarius, ministro atsakomybės klausimą spręsti Vyriausybės vadovui.

„Vakar Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) pareiškė įtarimus sveikatos apsaugos viceministrei Linai Jaruševičienei. Tai yra tiesioginė ministro atsakomybė – viceministrai pasirenkami ir paskiriami paties ministro ir paprastai niekada neveikia be vadovo žinios. Lietuva galbūt stovi ant naujos koronaviruso bangos slenksčio, o ministerija, užuot buvusi kovos su koronavirusu flagmanas, kasdien grimzta vis naujuose skandaluose“, – partijos išplatintame pranešime teigė politikė ir paragino sveikatos apsaugos ministrą apleisti užimamas pareigas.

„Kol kas iš šios ministerijos vadovybės girdime apie e. sveikatos sistemos problemas, neskaidrius sandorius ir kratas. Todėl raginu ministrą A. Verygą, nešiojantį garbingą šaulio uniformą, pasielgti garbingai – prisiimti politinę atsakomybę ir pasitraukti iš pareigų. Jei ministras nesitrauks, raginame Premjerą priimti sprendimą dėl A. Verygos atstatydinimo“, – teigė konservatorių partijos pirmininko pavaduotoja M. Navickienė.

Kaip pirmadienį pranešė FNTT, viceministrė L. Jaruševičienė įtariama dėl galimo sukčiavimo, dokumentų klastojimo, neteisėtu būdu įgytų lėšų legalizavimo ir, įtariama, piktnaudžiavimo sudarant greitųjų testų, skirtų COVID-19 virusui nustatyti, pirkimo sutartį.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite