Angle down Atgal

Po Alytuje neįvykusio koncerto likę „ant ledo“ raginami kreiptis į policiją

„Ačiū. Jau pirkom bilietus… Likom ant ledo“, „Grąžinkite pinigus“ – tokia ir panašia reakcija kai kas sutiko Alytaus arenoje reklamuojamą renginį „Grand šou“. Lietuviškos scenos atlikėjų koncertai keliuose šalies miestuose suplanuoti kalėdiniu metu, tačiau Dzūkijos sostinėje ne visų muzikos mylėtojų buvo sutikti draugiškai.

Žiūrovai pikti po paskutinio įvykio, kai neatgavo pinigų po Alytuje neįvykusio priešvelykinio Džordanos Butkutės koncerto. Jį organizavęs Vilniuje gyvenantis Gytis Žitkauskas ir bilietus platinę Bilietai.lt, net žinodami, kad renginys nebus įleistas į Alytaus areną, taip pat ne kartą perspėti Dž. Butkutės vadybininko, prekybą vykdė beveik iki pat koncerto dienos.

Nors nuo skandalingo, neįvykusio koncerto jau prabėgo pusšimtis dienų, nei G. Žitkauskas, nei Bilietai.lt pinigų už bilietus negrąžino. Alytaus arena valdančio sporto ir rekreacijos centro (SRC) duomenimis, organizatorius iki šiol neatsiskaitė ne tik su bilietų pirkėjais, tačiau ir su pačia arena, kur per praėjusias Kalėdas surengė Donato Montvydo koncertą.

G. Žitkausko skolos velkasi ir D. Montvydui, jo vadybai ir techninėms tarnyboms. Negana to, prieš šių metų Velykas minėtas organizatorius sužlugdė ne tik Dž. Butkutės, tačiau ir dar vienos atlikėjos gerbėjų viltis, nes Alytuje ir visoje Lietuvoje buvo atšaukti Monikos Linkytės akustinio turo koncertai.

Po panašaus atvejo, kai G. Žitkauskas dingo su pinigais, surinktais iš Marijampolėje suplanuotų, tačiau atšauktų kalėdinių Dž. Butkutės koncertų Marijampolėje, žiūrovams patirtus nuostolius kompensavo organizatoriaus giminaitis. Tiesa, tik po to, kai į kivirčą įsikišo policija. Skirtingai nei Marijampolėje, su pareiškimais į policiją Alytuje bilietų pirkėjai kreipiasi neaktyviai. Aktyvumo nepastebėjęs tvirtina SRC viešųjų ryšių specialistas Mantas Radvilavičius.

Į teisėsaugą dėl G. Žitkausko veiksmų turėjo kreiptis Dž. Butkutės vadyba. Atlikėjos vadybininkas Elegijus Strasevičius teigia, kad koncerto organizatoriaus Alytuje „ant ledo palikti“ žiūrovai, jeigu į policiją nesikreips, pinigų turbūt neatgaus, o ateityje baus visus.

„Jeigu G. Žitkausko, kaip organizatoriaus, dienos suskaičiuotos, pikti žiūrovai „teis“ ir kitų koncertų Alytuje rengėjus, o galbūt ir pačią Dž. Butkutę. Mūsų įvaizdžiui taip pat padaryta didelė žala“, – teigia E. Strasevičius, kviečiantis alytiškius būti drąsiais ir kreiptis į policiją su pareiškimais dėl pinigų už bilietus, įsigytus į atšauktą koncertą, grąžinimo.

Alytausgidas.lt žiniomis, kalėdinį Lietuvos atlikėjų „Grand šou“ rengia Sergejaus Bogodilovo vadovaujami „Geri renginiai“ („Proevent“), kurie registruoti Vilniuje, jokių ryšių su šiuo metu prie Malagos (Ispanija) gyvenančiu G. Žitkausku („Euphoria event“) neturi.

Gruodžio 26 d. į muzikinę girliandą Alytuje kalėdinis „Grand šou“ tikisi sujungti atlikėjų Ryčio Cicino, Ina, Donaldos Meiželytės, Mia, Egidijaus Sipavičiaus, studijos „Todes Lietuva“ ir grupių „Hiperbolė Tribute Band“ bei „Man-go“ koncertus.

Pasak SRC atstovo M. Radvilavičiaus, nemalonią situaciją, susiklosčiusią dėl G. Žitkausko veiklų, bilietų pirkėjams reiktų išspręsti su policijos pagalba. Tikimasi, kad nukentėjusiųjų pareiškimai pareigūnus vis tik pasieks ir šis vienkartinis įvykis nesutrukdys didėjančiam koncertų Alytuje skaičiui.

Alytaus arenoje, šiemet minėsiančioje ir savo veiklos pradžios 40-metį, 2017-aisiais suplanuotos ne vieno Lietuvos ir užsienio atlikėjo gastrolės. Vienas tokių – 3 grupių, pasaulinių disco ir eurodance hitų atlikėjų „Joy“ (Austrija), „La Bouche“ (Vokietija) ir „Savage“ (Italija) koncertas bendra tema „90-ųjų geriausieji“ („Disco best of 90’s“).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite