Angle down Atgal

Plungėje – šventė Lietuvos futbolo šimtmečiui paminėti

Pirmąjį gegužės savaitgalį visoje Lietuvoje vyko Lietuvos futbolo šimtmečio paminėjimo dienos. VšĮ „Plungės futbolas“ taip pat šventė ir visą savaitgalį vykdė futbolo renginius.

Penktadienį į dirbtinės dangos stadioną „Plungės futbolas“ sukvietė visus mieto darželius. Į stadioną susirinko apie 300 mažųjų miesto gyventojų. Vaikučius aktyviai sportuoti ir mankštintis kvietė ir skatino „Plungės futbolas“ kolektyvas. Vyko smagios estafetės, linksmas piratų apšilimas, vaikai pūtė muilo burbulus, šunyčiai patruliai piešė ant vaikų veidukų. Šventę vainikavo iš renginio dalyvių sukurta šimtmečio nuotrauka, mažos dovanėlės bei balionai.

Babrungiuko–futboliuko festivalis vykdomas jau antrus metus iš eilės, sulaukia vis didesnio aktyvumo.

Džiaugiamės ir didžiuojamės draugyste su visais darželiais ir mažaisiais Plungės miesto gyventojais.

Vakare vyko Lietuvos futbolo federacijos Hegelmann taurės antrojo etapo rungtynės, kuriose atkakliai rungėsi FK „Babrungas“ su Vilniau BFA. Deja, po pratęsimo teko pripažinti pralaimėjimą. FK „Babrungas“ baigė savo pasirodymą Hegelmann taurėje.

Šeštadienį toliau valdė futbolas.  Vyko U-14, U-19 Lietuvos čempionato rungtynės. Dieną vainikavo šventinis mažiausiųjų mergaičių futbolo turnyras.  Dalyvavo komandos iš Mažeikių, Šiaulių ir Plungės. Sekmadienį nuo ryto vyko U-13 rungtynės. O po pietų – šalies Moterų regioninės lygos šiaurės regiono čempionato atidarymas, kuriame dalyvavo šešios komandos iš Šiaulių, Biržų, Mažeikių, Panevėžio ir, žinoma, VšĮ „Plungės futbolas“ bendruomenės moterų komanda – „Babrungo uogos“.

Visą savaitgalį futbolas drebino Plungės miestą.

„Plungės futbolas“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite