Angle down Atgal

Plieniniai pastatai - greitas ir kokybiškas pasirinkimas

Kokybė ir greitas pastatymas – kriterijai, kuriais pasižymi angarai ir kiti plieniniai pastatai. Angarai ir kiti plieniniai pastatai puikus pasirinkimas, norintiems įsirengti pastatus, tinkančius komercinei veiklai, gamybos pramonei, dirbtuvėms, sandėliams, logistikai arba tiems, kurie verčiasi žemės ūkiu, galvijų auginimu ir t. t. Ką būtina žinoti, norintiems įsirengti angarą arba kitą plieninį pastatą?

Kokia yra angarų ir kitų plieninių pastatų paskirtis?

Kaip jau buvo minėta, angarai ir plieniniai pastatai gali būti naudojami įvairiuose sektoriuose. Vienas iš jų yra pramonė. Pramoniniai pastatai yra tinkami naudoti kaip gamyklinės patalpos, įvairūs technikos angarai, sandėliai su administracinėmis patalpomis – biurais ar parduotuvėmis. Kitas sektorius – komercinė veikla. Mažmeninei prekybai, biurams ar ofisams, sandėliams, remonto dirbtuvėms ir kitai veiklai skirti komerciniai angarai gali būti visiškai unikalūs: pastato spalva, medžiagos ir kiti sprendimai gali būti parenkami, atsižvelgiant į kiekvieno pageidavimus bei esamo ar būsimo verslo pobūdį. Pažymėtina, kad angarai ir kiti plieniniai pastatai atitinka aukštą sandarumo klasę, o tai itin svarbu, kalbant apie komfortiškas darbo sąlygas bei mažesnius šildymo kaštus. Dar vienas sektorius – tai žemės ūkis. Žemės ūkio veiklos yra įvairios, todėl ir plieninių pastatų būna įvairių, pavyzdžiui, angarai gyvuliams, fermos, sandėliavimo angarai šienui ar šiaudams, dirbtuvės, garažai žemės ūkio technikai laikyti ir t. t. Pažymėtina, kad angarai gyvuliams laikyti ir fermos yra statomos su apšiltintais plieno blokais, todėl gyvuliams nebus baisi ir atšiauriausia žiema. Angarai ir plieniniai pastatai yra nepakeičiami ir sporto sektoriuje. Praktiški ir funkcionalūs pastatai tinka įvairioms uždarose patalpose kultivuojamoms sporto šakoms, laisvalaikio praleidimui, taip pat kaip jojimo maniežai ir arklidės.

Kokio tipo pamatai yra reikalingi angarams ir kitiems plieniniams pastatams?

Angarams ir kitiems plieniniams pastatams paprastai yra įrengiami poliniai pamatai. Rostverkas yra gelžbetoninis. Ši polinio pamato viršutinė dalis, į kurią remiasi statinys, surenkama (pagaminta gamykloje) arba liejama (monolitinė) statybų aikštelėje. Būtina paminėti, kad rostverkas yra pamatinė sija, jungianti polius ir paskirstanti jiems apkrovas. Šios sijos aukštis ir plotis yra parenkamas, atsižvelgiant į cokolio aukštį, veikiančias apkrovas, sienos konstrukcijas ir kitus kriterijus.

Kiek laiko reikia sumontuoti angarui ar kitam plieniniam pastatui?

Angaro ar kito plieninio pastato montavimo trukmė priklauso nuo pastato konstrukcijos sudėtingumo. Kuo pastatas sudėtingesnis, tuo jo montavimo trukmė yra ilgesnė. Įprastai montavimo darbai gali užtrukti nuo keleto savaičių iki kelių mėnesių. Standartiniai angarai yra sumontuojami tikrai greitai, nes jų konstrukcija yra pakankamai paprasta. O štai nestandartinių sprendimų sudėtingi pastatai „dygsta“ lėčiau, tam gali prireikti keleto mėnesių. Pažymėtina, kad iš karto reikėtų apgalvoti, ar pasirenkate tinkamo dydžio pastatą, nes angaro ar kito plieninio pastato praplatinti nėra įmanoma, jeigu tokia galimybė nebuvo numatyta pirminiame pastato projekte. Taip yra todėl, kad padidinus tokio tipo pastato plotį atsiranda papildomų vietų, kuriuose gali kauptis sniegas. Šios vietos yra vadinamos „sniego maišais“. Šių papildomų „sniego maišų“ apkrovos pradiniame statinio projekte nenumatomos, todėl toks padidinimas nėra geras sprendimas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite