Angle down Atgal

Plėšikai, įsiveržę į atsitiktinę sodybą ir nužudę vyrą, stos prieš teismą

Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje galimu nužudymu iš chuliganiškų paskatų kaltinami du Akmenės rajono gyventojai.

Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Telšių apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, metu buvo nustatytos šių metų birželį be jokios priežasties įvykdytos žmogžudystės aplinkybės.

Viename Akmenės rajono kaime ankstų rytą nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų apsvaigę 21-erių ir 24-erių metų vyrai pasirinko atsitiktinę sodybą ir išlaužė namų duris. Plėšikai įsiveržė į vidų ir puolė iš miegų pažadintą šeimininką. Kitame kambaryje buvusiai šeimininko sugyventinei vienas iš kaltinamųjų grasino sumušti, jei ši bandysianti kviesti pagalbą. Prieš agresyvius, įžūlius jau ne kartą teistus nusikaltėlius sodybos šeimininkui apsiginti nepavyko, vyrai jį mirtinai sumušė ir pabėgo.

Kaltinamieji tą pačią dieną buvo surasti ir sulaikyti policijos pareigūnų.

Vienas kaltinamųjų savo kaltę pripažįsta visiškai, o kitas – tik iš dalies.

Dėl šių nusikaltimų Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Šiaulių apygardos teismui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite