Angle down Atgal

Pledas: 6 naudingi ir praktiški patarimai, padėsiantys išsirinkti

Pledas – tai itin praktiškas ir funkcionalus apklotas, kuris apgaubia šiluma bei jaukumu ir tampa unikaliu interjero akcentu. Skirtingi pledų gamintojai ir pardavėjai siūlo plačią medžiagų, spalvų, raštų bei kt. pledų įvairovę, tad, norint mėgautis visais pledo suteikiamais privalumais, gali būti sudėtinga atrasti reikiamą gaminį. Tekstilės namų „TavoSapnas.lt“ specialistai pateikia 6 naudingus ir praktiškus patarimus, padėsiančius išsirinkti tobulą bei individualius poreikius atitinkantį pledą.

1. Merino vilnos pledas: rinkdamiesi atsižvelkite į kokybę

Rinkdamiesi pledą, skirkite dėmesį kokybei. Merino vilnos pledas – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems natūralumą bei ilgaamžius gaminius. Merinosų avių vilna yra tvirtos struktūros, todėl merino vilnos pledas – itin patvarus, tarnauja ne vienerius metus bei ilgainiui nepakeičia savo estetinės išvaizdos.

2. Medvilninis pledas: rinkdamiesi atsižvelkite į gaminio universalumą

Jei pledą planuojate naudoti ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, pasiimti kartu su savimi į kelionę, tokiu atveju praktiškas sprendimas – medvilninis pledas. Medvilninis pledas daugelio mėgstamas dėl savo universalumo: jis gali tapti puikia antklode, stilinga lovatiese miegamajame ar kitame kambaryje bei jaukiu apklotu kelionėje. Galimybę medvilninį pledą naudoti daugelyje sričių suteikia itin paprasta jo priežiūra. Medvilninis pledas gali būti skalbiamas – taip žūva visos bakterijos ir mikroorganizmai.

3. Vaikiškas pledas: rinkdamiesi atsižvelkite į medžiagos savybes

Svarbu žinoti, kad mažylių oda yra kur kas jautresnė, nei suaugusiųjų, todėl ir vaikiškas pledas pasižymi kiek kitokiomis savybėmis nei suaugusiems skirtas pledas. Rinkdamiesi vaikišką pledą, skirkite ypatingą dėmesį savybėms, kuriomis jis pasižymi. Vaikiškas pledas turėtų būti pagamintas iš sveikatai palankių bei jautrios mažylio odos nedirginančių audinių.

,,TavoSapnas.lt“ savo klientams siūlo įsigyti pledukus iš švelnių, minkštų bei natūralių ir nekenksmingų audinių – medvilnės, merino vilnos ir kt. – pagamintus vaikiškus pledus. Be to, internetinėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt atrasite įvairių spalvų, stilių ir kt. naujoviškus, žaismingai atrodančius, taip pat ir mamų itin pamėgtus Minky audinio pledukus vaikams.

4. Pledas: prieš įsigydami pagalvokite apie jo dizainą

Jei planuojate įsigytą pledą paversti unikaliu interjero dekoro akcentu, iš anksto pagalvokite apie jo dizainą. Pavyzdžiui, vienspalvį pledą lengvai priderinsite prie daugelio kambarių interjerų, o štai dryžuotas, raštuotas, ryškiaspalvis ar dailintas gėlių raštais pledas – neabejotinai atras vietą šiuolaikiško stiliaus namuose. Taigi, kokio dizaino pledą geriausia pasirinkti, Jums padiktuos namuose vyraujantis stilius, bei žinoma, savo poreikius.

5. Pledas: rinkdamiesi atsižvelkite į jo priežiūros ypatumus

Verta žinoti, kad, prieš įsigyjant pledą, naudinga pasidomėti apie jo priežiūrą. Jei abejojate dėl vieno ar kito pledo priežiūros būdo, visada rekomenduojama pasikonsultuoti su pledo gamintojais ar pardavėjais.

Svarbu paminėti, kad daugelio rūšių pledų, pavyzdžiui, vilnonių, negalima skalbti. Vilnoniams pledams yra rekomenduojamas tik sausas valymas. Tad jei Jums priimtinesnis bene pats paprasčiausias pledo priežiūros būdas – skalbimas, patariama rinktis medvilninį ar skalbiamos vilnos pledą, kurį galima dažnai skalbti.

6. Pledas: renkantis rekomenduojama atsižvelgti į jo dydį

Dažnu atveju, renkantis bet kokį pledą, patariama atsižvelgti ir į jo dydį. Pavyzdžiui, jei pledą ateityje svarstote naudoti ne tik kaip antklodę, bet ir kaip praktišką lovatiesę, tokiu atveju, prieš įsigydami jį, žinokite savo lovos matmenis. Pledą patariama rinktis didesnį nei lovos matmenys ar net tokį, kad užtiesto kraštai siektų grindis – taip sukursite išties elegantišką kambario vaizdą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite