Angle down Atgal

Pledai kūdikiams – ar mažyliui išties tokių reikia?

Kūdikiams labai svarbūs malonūs ir švelnūs prisilietimai. Jiems labai svarbus ir saldus, ramus miegas komfortiškoje lovelėje. Jiems būtinas ir nuolatinis saugumo bei jaukumo jausmas. Ar žinote, kas gali patenkinti tokius mažylio poreikius? Tai – pledas kūdikiams. Jo paskirtis iš tiesų labai svarbi ir jį turėti mažylio kambaryje labai reikalinga. Perkant pledą – tiek savo mažyliui, tiek dovanų – dažnai ieškoma atsakymų į kylančius klausimus, tokius kaip ar tikrai pledas kūdikiui yra reikalingas, kokiais būdais jį galima panaudoti, iš kokios medžiagos pasiūtas pledas yra tinkamiausias mažyliui ir pan. Apie tai galvojate ir Jūs? Tuomet skaitykite toliau.

Kaip galima panaudoti pledą kūdikiams?

Pledus galima naudoti kaip žaidimo kilimėlius, kad mažylis nesiliestų su grindimis, o būdamas ant pledo galėtų patogiai gulėti ar judėti, vėliau – šliaužioti ir žaisti. Pledai pasiūti iš lengvų medžiagų, gali būti naudojami ir mažylio suvystymui, taip pat gali būti užklotukas maitinant krūtimi ar užtiesalas ant mažylio vystymo stalo. Pasižvalgius po vaikiškų prekių parduotuves, galima rasti daugybę pledukų. Pavyzdžiui, smelinukas.lt yra ploni medvilnės pledai-vystyklai, puikiai tinkantys mažylį apkloti, patiesti, apgaubti ar suvystyti. O šilti, iš storesnės medžiagos pasiūti, pledai skirti komfortui užtikrinti. Labai populiarus pasirinkimas – dvipusiai pledai, kurių viena pusė medvilninė, o kita pasiūta iš minkšto pliušinio audinuko, šilto, malonaus ir švelnaus prisilietimui. Tokie pledai dažniausiai naudojami apkloti mažyliui. Iš tiesų pledus galima naudoti įvairiai, pagal kylantį poreikį.

Ar vertėtų kreipti dėmesį į pledo sudėtį?

Audinys, iš kurio pasiūtas pledas, yra labai svarbus. Kadangi mažylio oda labai jautri, pledas turi būti minkštas ir švenus. Populiariausias pasirinkimas – dvipusiai pledai, kurių viena pusė medvilninė, o kita dažniausiai iš pliušo. Abi šios medžiagos itin švelnios. Tačiau medvilnė pasižymi ir kitomis labai vertingomis savybėmis. Tai natūrali, maloni liesti, pralaidi orui medžiaga. Miegant tokiuose pataluose, mažiau prakaituojama. Be to, medvilnė nedirgina odos, yra hipoalerginė, todėl tinka net ir jautriausiems mažyliams. „Smėlinukas“ asortimente galite rasti nemažai įvairių pledukų pasirinkimų. Čia galima rasti ne tik medžiaginių, vienpusių ar dvipusių pledukų, bet ir su specialiu užpildu, pavyzdžiui, antialerginiu, plonu, labai puriu silikonizuotu neaustiniu audiniu. Įsigydami pledą kūdikiui, įvertinkite ne tik sudėtį, bet ir pledo dydį – jų taip pat būna įvairių.

Kaip išsirinkti pleduką kūdikiui?

Pledukų kūdikiams pasirinkimas toks platus, kad neretai apsunkina jų pasirinkimą. Kad būtų lengviau, galite vadovautis keliais patarimais.

  • Įvertinkite pledo audinį ir jo priežiūros subtilybes. Kūdikių pledai – toks dalykas, ant kurio kasdien patenka įvairaus turinio likučių, atsiranda dėmių. Reikėtų atsižvelgti, ar audinys, iš kurio pagamintas pledas, yra tvirtas ir gali būti skalbiamas mašinoje.

  • Atkreipkite dėmesį į pledo raštą ir tekstūrą. Būtent raštuoti ir įvairios tekstūros pledai gali teigiamai veikti mažylio smegenų vystymąsi. Žvilgsnis į formas, raštus ir spalvas padeda vystyti pažintinius procesus, susijusius su regėjimu, o tekstūra – lytėjimo pojūčius. Smelinukas.lt asortimente esantys pledai puošti įvairiaspalvėmis iliustracijomis, kurios sudomins kiekvieną mažylį ir paskatins jį tyrinėti.

  • Įvertinkite, ar pledas yra saugus mažyliui, ar ant pledo nėra įvairių puošybos elementų (karoliukų, blizgučių ar kt.). Jeigu tokie papuošimai atsiklijuotų, nuplyštų nuo pledo, mažyliui kiltų grėsmė užspringti.

  • Įvertinkite, ar pledas pakankamai minkštas. Kūdikių oda yra labai jautri, o šiurkštūs prisilietimai odą gali stipriai sudirginti.

Taigi kūdikių pledus galima panaudoti labai įvairiai, todėl skirtingiems atvejams geriausia turėti skirtingos rūšies pledukų. Šis daiktas yra labai naudingas mažylio augimo metu, todėl gali būti puiki dovana palankynoms. Užsukite į internetinę vaikiškų prekių parduotuvę smelinukas.lt ir išsirinkite gražiausią, aukščiausios kokybės pleduką mažyliui.

 https://www.smelinukas.lt/index.php/patalyne-kudikiams/apklotai-pledai-ranksluosciai-kudikiams.html

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite